Melikgazi'de dairelerin kura çekimi başladı!

Melikgazi'de dairelerin kura çekimi başladı! Melikgazi'de dairelerin kura çekimi başladı!

Melikgazi Belediyesince başlatılan Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında binalar teker teker tamamlanarak hak sahiplerine verilmeye başlandı. Melikgazi Belediyesince başlatılan Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında binaların teker teker tamamlanarak hak sahiplerine verilmeye başlandığını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yenilenen her mahallede kentsel dönüşüm ile birlikte sosyal değişiminde sağlanacağını ve ekonomik büyümeye katkı ve destek olunacağını dile getirdi. 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Kentsel Dönüşüm Projesi ile birçok hak sahiplerinin bu kış’ı sıcacık yuvalarında geçireceklerini dile getiren Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesinde gerçekleştirilen Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Anbar Mahallesinde 138 hak sahibi için kura çekimi yapılacaktır. Yani 138 kişi Kentsel Dönüşüm kapsamında dairelerini belirleyecektir. Melikgazi Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirilecek olan kura çekimime Anbar mahallesinde hak sahipleri aileleri ile birlikte gelerek bu mutluluklarını ve heyecanlarını hep birlikte paylaşacaklardır" diye açıklama yaptı. 

Kura çekimine katılacak 138 hak sahibi ise şimdiden kısa sürede evlerini tamamlayarak teslim edileceğinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek bu imkanları sağlayan Başkan Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ettiklerini söylediler.