Menkar Yapı Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Menkar Yapı Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Menkar Yapı Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Menkar Yapı Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Emin Yılmaz tarafından kuruldu. Menkar Yapı Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Emin Yılmaz tarafından kuruldu. 

Menkar Yapı Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
DEKORASYON - Her nevü yıkım tadilat onarım restorasyon dekorasyon ısı yalıtımı ve izalasyonu işlerini yapmak, gerçekleştireceği inşaat restorasyon ve dekorasyon işlerinde kullanılacak kum,çakıl,mıcır,çimento demir ve benzeri her türlü ham mamul madde kalıp iskele portati ve şantiye binası imal etmek ve bunları kiralamak,kiraya vermek ve satmak. - Hem kendi maksat ve gayesi için, hem de başkalarının taleplerini karşılamak üzere her türlü plan, proje çizmek, çizdirmek fizibilite raporları hazırlamak, projeleri ve etütleri hazırlamak hazırlatmak, projeleri ve etütleri yapmak, yaptırmak, çizmek, metraj işlerini yapmak, montaj işlerini yapmak, taahhüt etmek, ihale dosyası tanzim ermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Menkar Yapı Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Fındıklı Mahallesi Yalın Sk. Keklik Apt.No:16-18/15 Maltepe