Meram’da asfalt ve altyapı çalışmaları sürüyor!

Meram’da asfalt ve altyapı çalışmaları sürüyor! Meram’da asfalt ve altyapı çalışmaları sürüyor!

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Fen İşleri ekipleri mahallelerdeki alt yapı ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yoğun şekilde süren çalışmalar, yağışlar başlayana kadar sürecek.Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerdeki alt yapı ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.


Meram Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Beybes Mahallesinde altyapısı tamamlanan Ergenekon, Hutbe ve Tekbir Sokakta sıcak asfalt serimi çalışmalarını sürdürüyor. Bu 3 sokaktaki asfalt çalışmaları bu hafta içerisinde tamamlanacak. Kozağaç Mahallesi Kolçak Sokak’ta ise sıcak asfalt altyapı çalışmaları sürdürülüyor.


PARKE BORDÜR ÇALIŞMALARI


Meram Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Süleyman Şah Mahallesi, Alpaslan Mahallesi, Dere Camikebir Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Gödene Mahallesi, Karahüyük Mahallesi, Lalebahçe Mahallesi ve Aşkan Mahallesi’nde parke bordür çalışması; Kaşınhanı Mahallesi’nde altyapı; Loras Mahallesi, Botsa Mahallesi, Telafer Mahallesi ve Kızılören Mahallesi’nde tesfiye ve kumlama; Durunday Mahallesi’nde ise asfalt yama çalışmalarını da sürdürülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü'nün çalışmaları, yağışlar başlayana kadar devam edecek.


Hürriyet Yerel