Meşelipark'ı chat yaparak satıyorlar

Meşelipark'ı chat yaparak satıyorlarMeşelipark Apartments hakkında bilgi almak isteyenlere, internet sitesinde 'online' hizmet veriliyor.


Gayrimenkul sektöründe yaşanan yoğun rekabet sektöre her geçen gün yeni yöntemlerin sunulmasını sağlıyor. Projelerini tanıtmak için reklamdan afişe, internet sitesinden callcenter'lara kadar bir çok yolu deneyen firmalar, şimdi de 'chat' sistemiyle projelerini tanıtma yoluna gidiyor..

Altun İnşaat ve Ağaoğlu Omak İnşaat, Sarıgazi bölgesinde gerçekleştirdikleri Meşelipark Apartments projesi hakkında bilgi almak isteyenlere, projenin internet sitesinde 'online' hizmet veriyor. Müşteri temsilcileri ve yatırımcılara internet üzerinde yazışma fırsatı sunan firma, bu yolla daha pratik ve hızlı bilgi vermeyi amaçlıyor. Yapılan yazışmalarda daire fiyatları, metrekare bilgisi ve yol tarifi gibi proje hakkında akla gelebilecek her türlü soru müşteri temsilcileri tarafından yanıtlanıyor. Müşteri temsilcisi o an hizmet veremiyorsa, yatırımcının mail adresi alınarak, daha sonra dönüş yapılıyor.  

Yüzde 10 peşinatla ağustos'ta evler teslim

Proje, 10 blokta toplam 156 daireden oluşuyor. Adını sitenin ortasındaki asırlık meşe ağacından alan projede daire fiyatları 171 bin YTL ile 307 bin YTL arasında değişiyor. Meşelipark Apartments projesinde, 86 metrekare stüdyodan, 186 metrekare 3 oda 1 salon seçeneğine kadar dokuz farklı planda daire alternatifi sunuluyor. Ağustos ayında yaşamın başlayacağı Meşelipark Apartments'e yüzde 10 peşinat karşılığı taşınılabiliyor. Kalan ödeme ise alıcıların bütçesi doğrultusunda daha sonra başlatılabiliyor. Meşelipark, FSM Köprüsü'ne 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü ve Çamlıca'ya 10 dakika, Tem'e 9, E-5 otobanına 5 dakika mesafede bulunuyor.

Tema Vakfı'nın '10 Milyar Meşe Projesi'ne katkıda bulunan Ağaoğlu Omak  İnşaat ve Altun İnşaat, Meşelipark Apartments sakinleri adına 30 bin meşe tohumu ekiyor. 156 dairenin bulunduğu projede, daire başına 192.3 meşe ağacı düşüyor. Projede kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, sosyal kulüpte ise yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, bar ve TV bölümü, kafeterya ve çocuk oyun odası bulunuyor. Ayrıca kat sakinlerinin site dışarısına çıkmadan günlük tüm ihtiyaçlarını karşılayabilceği 3 katlı çarşı kompleksi de ilgi çekiyor..

hurriyetemlak.com