Metrekare Rug Art koleksiyonları göz kamaştırıyor

Metrekare Rug Art koleksiyonları göz kamaştırıyorMetrekare Rug Art, Jan Kath'ın el tasarımı özel halılarının Türkiye distiribütörlüğünü yürütüyor.


Metrekare Rug Art, kendi tasarımları ile yarattığı özgün halıların yanı sıra, dünyanın halı sektöründe iz bırakan tasarımcı ve üreticileri ile çalışıyor.  Dünyaca ünlü halı tasarımcısı Jan Kath'ın özel koleksiyonlarının Türkiye distiribütörlüğünü yürüten Metrekare Rug Art, her mekana ve zevke uygun olarak üretilen geniş koleksiyonu ile göz kamaştırıyor.

Ürünlerinde, kanserojen madde içermeyen İsviçre boyaları, doğal kök boya, ipek, ısırgan otu lifi, kenevir gibi farklı malzemeler kullanılarak özel olarak elde üretilen tasarım harikası halıların ev sahibi Metrekare Rug Art, tüm zevk ve mekanlara uygun sağlıklı halılarını, estetik, güzellik ve kusursuzluktan ödün vermeyen kullanıcıları için Maçka'daki showroomda sunuyor.

Classic, Concept, Le Maroc Blanc, Boro, Gamba, Mauro, Origins ve Spice olmak üzere birbirinden farklı 8 koleksiyonu bulunan Jan Kath, koleksiyonlarında ki halıların tümünde istenilen tasarım, ebat, renk ve düğüm konfigürasyonunu sunuyor. 2008 yılında ürünlerinde ağırlıklı olarak bu yılın trend renkleri kum beji, krem, kemik tonları, mantar rengi ve tonları gibi açık renkler kullanıyor. Ancak tüm halılar, yaklaşık 125'e yakın renk alternatifi içerisinden dilediğiniz renk armonisine ulaştırılabiliyor. Tüm koleksiyondaki tasarımlar modern çizimlerin klasik motiflerle harmanını mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Koleksiyonlarında kullandığı ve farklılık yaratan ürünler ile; ısırgan otu lifi ve yünün, yünün ve ipeğin yarattığı doku farklılıkları halılarda üçüncü boyut hissi uyandırıyor.

Metrekare Rug Art'ta bulunan koleksiyonlar da yer alan alternatifler ile eviniz ya da iş yeriniz de yaşam tarzınız, zevkleriniz ne olursa olsun sizin de beklentilerinizi karşılayacak birçok seçenek mutlaka bulunuyor.

www.metrekare.net