Mini Royal'de 300 TL taksitle!

Mini Royal'de 300 TL taksitle!Anadolum İnşaatı'n Pendik Kurtköy bölgesinde hayata geçirdiği MiniRoyal"de satışlar 1 hafta içerisinde 70"e ulaştı. Mini Royal'de peşinatlar 5 bin 400 TL'den, taksitler 300 TL'den başlıyor


Anadolum İnşaatı'n Pendik Kurtköy bölgesinde hayata geçirdiği MiniRoyal"de satışlar 1 hafta içerisinde 70"e ulaştı. œAyda 300 TL ödeyebilen herkes ev sahibi olacak sloganı ile satışa sunulan 216 konutluk projede satışların hızlı ilerlediği bilgisini veren Anadolum İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım, dairelerin % 25"ini proje lansmana çıkmadan önce satıldığını belirtti.  

Yıldırım, sözlerine şöyle devam etti: œİhtiyaca yönelik, müşterilerimizin ulaşabileceği değerlerde yüksek kalite konutlar inşa ediyoruz. Bir önceki projemiz olan Minitolia"da da aynı anlayışla hareket ettik. Müşterilerimize % 30 gibi bir değer artışıyla dairelerini teslim ettik. Üstelik, taahhüt ettiğimizden 8 ay önce!  

Pendik Kurtköy'de inşa edilen Mini Royal, Anadolum İnşaat imzalı bir proje. Haziran 2012'de teslim edilmesi  planlanan projenin toplam arsa ve inşaat alanı 8 bin 600 metrekare.

Sosyal alanlarında; yüzme havuzu, fitness salonu, süs havuzları, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkurlarının yer aldığı MiniRoyal'de 216 konut yer alıyor. Alanları 40 metrekare stüdyolar, alanları 60 metrekare 1+1'ler ve alanları 80 metrekare 2+1'lerden meydana gelen Mini Royal'de metrekare ortalama birim fiyatı 1.300 TL ila 1.500 TL arasında değişiyor.

Fiyatların 54 bin TL ila 120 bin TL arasında olduğu Miniroyal Evleri için Fortis Banka ve Anadolum inşaat finansman sistemi ile ev sahibi olunabiliyor. Projedeki son Kampanya koşullu '300 TL taksitli ev sahibi olma sistemi daireler teslim oluncaya dek Minimum taksiti öde sonrasında taşın ya da kirala konutunu teslim al taksit yapını sen belirle' şeklinde hazırlandı.

5 bin 400 TL peşinatla ev sahibi olunabilen Mini Royal Konutları, Viaport'a 4, Sabiha Gökçen'e 5, TEM'e 4 ve E-5 otoyoluna 11 kilometre uzaklıkta.

www.anadoluinsaat.com

0 216 488 25 93

Ebru Duman/Emlakkulisi.com

Konuyla ilgili basında çıkan diğer haberler

Ayda 300 TL taksitli konut kampanyası

Anadolum İnşaat'm Pendik Kurtköy bölgesindeki yeni projesi Anadolu MiniRoyal'de ilk hafta içerisinde 70 daire satıldı. Haziran 2012'de teslim edilmesi planlanan proje toplam 8.600 metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Metrekare ortalama satış fiyatı 1.300 TL olan MiniRoyal projesinde alanları 40 metrekare ile 80 metrekare arasında değişen 216 konut bulunuyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde inşa edilen konutların fiyatları 54 bin TL'den başlıyor, 120 bin TL'ye yükseliyor. Anadolum İnşaat, Fortis Bank ile yaptığı anlaşma çerçevesinde, 'Koşullu 300 TL taksitle ev sahibi olma sistemi' kampanyası uyguluyor. Daireler teslim edilene kadar, minimum taksit ödeniyor. Teslim alındıktan sonra taksit miktarını müşteri belirliyor. Kampanya kapsamında en düşük peşinat ise 5.400 TL olarak belirlendi.

'Ayda 300 TL ödeyebilen herkes ev sahibi olacak' sloganı ile satışa sunulan 216 konutlu projede satışların hızlı ilerlediği bilgisini veren Anadolu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım, dairelerin yüzde 25'inin proje lansmana çıkmadan önce satıldığını belirtti. Yıldırım, sözlerine şöyle devam etti: 'İhtiyaca yönelik, müşterilerimizin ulaşabileceği değerlerde yüksek kalite konutlar inşa ediyoruz. Bir önceki projemiz olan Minitolia'da da aynı anlayışla hareket ettik. Müşterilerimize yüzde 30 gibi bir değer artışıyla dairelerini teslim ettik. Üstelik, taahhüt ettiğimizden 8 ay önce!'
Hürriyet