Mobilya değiştirme zamanı geldi!

Mobilya değiştirme zamanı geldi! Mobilya değiştirme zamanı geldi!

Mart ayı geride kaldı. Evlerde mobilyaları değiştirmek için yavaş yavaş hazırlıklar başlıyor. Yaz tatiline çıkmadan önce evinizde irili ufaklı değişikliklerle fazla yorulmadan farklı, huzurlu ve ferah alanlar yaratmak için harekete geçinValentin Loellmann'ın tasarladığı M.&Mme birbirini kıskanan iki insandan esinlenerek hayata geçirildi. Nostalji ve modernizmin iç içe geçtiği tasarıma yakından bakıldığında insanı hatırlatan detayları farkedeceksiniz. Bu da hikayeyi tamamlıyor ve otantik bir hava yaratıyor.

Bu fütüristik parça ahşaptan bir üçgenin farklı açılardan değerlendirmesiyle tasarlanmış. Yerden tasarruf ederken farklı kullanım alanlarıyla da modern mobilya için iyi bir örnek teşkil ediyor. İki özel oturma alanı ve bir kahve masasından oluşan ürün, oturma odaları için hoş olabilir.

Bir sandalyeden ne beklersiniz... Rahatlık, şıklık... Eyerli çanta beklentileri daha da öteye götürüyor. Merkeled firmasının satışa sunduğu sandalye, cowboy esintisini de mekana katıyor. Deri eklentiler kitap, gazette koymak için ideal.

Oturduğunuz koltukta kimi zaman kumandayı kimi zaman kaleminizi veya küçük bir objeyi sık sık kaybediyorsanız tasarımcılar imdadınıza yetişti. Rumik'in küp dizaynı kaybolmaların önüne geçip size istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir alan yaratıyor.

Evi dar olanlar için bir başka ideal çözüm de koltuk altı kitaplığı. 'Başucu kitabım' dediğiniz kitaplarınızın elinizin altında olmasını istiyorsanız ahşap sedir tam size göre.

İtalyan dizaynır Marton tarafından yapılan The Hybrid isimli ürün, çok fonksiyonlu. Mobilya, aydınlatma ve dekor bir arada. Marton'un tasarladığı kahve masası bir vazo ve aynayı da üzerinde barındırıyor.

Meşeden yapılan büfe Edward Johnson imzalı. Son teknolojiyle yapılan Volumptuous isimli ürün elle şekillendirildi. Yer yer lamine panellerle şekil verilen büfe, çikolata kahve renkte üretildi.

Parlak suni deri kaplama koltuk sandalye ve koltuktan esinlenerek dizayn edildi. Modern evler için tercih edilen ve zarif ayaklarıyla dikkat çeken gümüş rengi koltuk farklı renklerde de kaplatılabiliyor.

Sudbrock'ın tasarladığı modern mobilya tek parça olarak pek çok ihtiyaca da cevap veriyor. Ürün hem askılık hem dolap hem de ayakkabılık işini tek başına hallediyor. Hem de az yer kaplayarak

Ahşap ve camın biraraya getirilerek hazırlandığı alçak masa, organic bir algı yaratıyor. John Houshmand'ın tasarladığı ürün, özellikle cam ayaklarıyla ayrı bir şıklık yaratıyor.

PINAR çELİK/Sabah Emlak