Çukurova Balkon

Mobilyada 45 günlük festival!

Mobilyada 45 günlük festival! Mobilyada 45 günlük festival!

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), mobilya sektöründe faaliyet gösteren 56 firmayla birlikte “MOSDER Mobilya Festivali”ni başlattı. Etkinlikte yüzde 70’e varan indirimler ve sürpriz hediyeler var...


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), mobilya sektöründe faaliyet gösteren 56 firmayla birlikte “MOSDER Mobilya Festivali”ni başlattı. Dün başlayan festival kapsamında yüzde 70’e varan indirimler ve sürpriz hediyeler var.


MOSDER, bu tür bir festivalin Türkiye’de ilk kez düzenlendiğini ifade ederek, “indirim festivali”nin, katılımcı firmaların mağazalarında geçerli olduğunu, 30 Kasım 2014’e kadar da devam edeceğini kaydetti. Söz konusu festivale katılan mobilya markaları tarafından tüketicilere 45 gün sürecince yüzde 70’e varan indirimler sunulurken, sürpriz hediyeler de verileceği belirtildi.


MOSDER Mobilya Festivali kapsamında, katılımcı firmalar, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları ve koltuklarda özel kampanyalar düzenleyecek.


MOSDER Başkanı İsmail Doğan, “Tüm Türkiye’de gerçekleştirilecek MOSDER Mobilya Festivali hem evlenecek çiftler hem de evini yenilemek isteyenler için büyük fırsat. Mobilya Festivali’yle Türkiye’nin en saygın mobilya firmalarından, en uygun fiyatlarla mobilya satın almak daha kolaylaşacak” dedi.


Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği MOSDER üyesi; ABC, Ada Koltuk, Aldora, Alfemo, Allegro, Alpino, Area, Bellona, Boldera, Cardin Concept, Casa, Cennet, Çilek, Dessi,Doğtaş, Dilay, Ergül, Fatih Kıral, Family Group, Gala, İpek, İstikbal, İşbir, Kelebek, Kilim, Konfor, Ladin, Laressa, Leta Sandalye, Merinos, Misafir, MNS, Mobi, Mondi, Monessa, N Design, Newjoy, Nill’s, Odam, Polox, Rendi, Saloni, Serdi, Serhat, ŞKM, Teleset, Tepe Home, Türkmen, Vanessa, Vettore, Vira, Vize, Weltew, Yağmur, Yataş, Yatsan markalarının tüm Türkiye çapındaki mağazalarını ziyaret ederek festivalin etkileyici avantajlarından yararlanabilirsiniz.Milliyet