Mübariz Mansimov Trump Towers'tan 8 daire birden aldı

Mübariz Mansimov Trump Towers'tan 8 daire birden aldı

Türkiye'nin yeni gökdeleni Trump Towers İstanbul- Şişli'nin ilk büyük müşterisi Azeri işadamı Mübariz Mansimov'un Palmali Şirketler Grubu olduDünyanın en büyük petrol tankeri filosuna sahip Palmali Şirketler Grubu, Trump Towers'ın rezidans katında sekiz daire birden satın aldı. Ünlü işadamı Mansimov'un Türkiye'de otelcilikten havacılığa kadar büyük yatırımları bulunuyor.

Mecidiyeköy'de yükselerek İstanbul'un siluetine katılan Trump Towers İstanbul- Şişli'deki penthouse'u da satın alan Mübariz Mansimov binanın hızla süren inşaatının bitimini heyecanla beklediğini söyledi. Rezidans ve çok modern ofis katlarından oluşan Trump Towers İstanbul-Şişli, Mayıs ayı içinde satışa sunulacak. Ön satışla yerini alan Mansimov, binanın mimari yapısından iç düzenlemelerine kadar mükemmel bir konsept yaratıldığını söyledi.

 2011'de teslim edilecek

Kulenin rezidans bölümünde daireler 102 ile 650 metrekare arasında değişiyor. Ofis seçenekleri de 400 metrekareden başlayıp 2 bin metrekareye kadar çıkıyor. Ofis kulesinin üzerinde helikopter pisti bulunuyor. Büyük bir hızla devam eden projede kaba inşaat tamamlandı. Kulelerin dış cephe kaplamaları takılmaya başlanırken, rezidans bölümünün 2011 başında teslim edilmesi planlanıyor. Projede, 40 bin 936 metrekare alana yayılacak 5 katlı alışveriş merkezi de yer alacak. Komplekste 185 mağaza bulunacak.

 144 metrelik dev kuleleri Trump'un kızı tanıtacak

DünyanIn en büyük gayrimenkul devlerinden biri olan Donald Trump'ın Avrupa'daki ilk yatırımı olan Trump Towers'ın örnek daireleri ve satış ofisinin açılışı önümüzdeki ay gerçekleştirilecek.

Donald Trump'ın şirketi Trump Organization'da Uluslararası Projelerden sorumlu kızı Ivanka Trump, projenin tanıtımı için İstanbul'a gelecek.

Trump Towers, iki ayrı kuleden oluşuyor. Biri iş merkezi, diğeri de rezidans olan kuleler 39 katlı. Yerden yüksekliği ise 144 metre. Eski İstanbul'dan Üsküdar'a, Beylerbeyi'nden Rumeli Kavağı'na kadar muhteşem bir İstanbul manzarası sunan Trump Towers'ın tasarımı Brigitte Webers tarafından gerçekleştirildi.

16 bin 800 şişelik şarap kavı olacak

* Trump Towers İstanbul-Şişli'de rezidans sahiplerinin özel kartla girebilecekleri 16 bin 800 şişe kapasiteli şarap kavı bulunacak. Daire başına 70 şişelik kav kapasitesi sunulacak. Ev sahipleri şarap stoklarını kolayca izleyebilecek.

* Projede sakinlerin bilet bulmaktan, rezervasyon yaptırmaya kadar her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik concierge servisi, 24 saat hizmet veren doorman (özel hizmet ve kapı görevlisi), resepsiyon, valet parking, teknik servis, housekeeping (ev işi hizmeti) gibi hizmetler bulunuyor.

* Rezidans sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri 300 metrekarelik özel salon bulunuyor. Burada kütüphane, bar, şömine, oturma grubu, bilardo, business center, toplantı odaları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

İstanbul'un ilk 7 yıldızlı otelini açacak

* Palmali Denizcilik'in patronu Mübariz Mansimov, yurtdışında yaşayan en zengin Azeri olarak biliniyor.

* İki yıl önce Türk vatandaşlığına geçen Mübariz Mansimov'un şirketi Palmali, sahip olduğu 129 gemi ile deniz taşımacılığında dünyanın ilk beşinde yer alıyor.

* Rusya'nın iç sularında çalışabilen iki şirketten biri olan Palmali, Akdeniz-Karadeniz arasında Rusya petrollerinin yüzde 75'ini taşıyor.

* 48 şirketten oluşan Palmali Grubu'nun patronu Mansimov, 3 milyon euro değerinde olduğu tahmin edilen ve dünyada sınırlı sayıda üretilmiş Maybach 62, Rolls Royce Phantom, Bentley Sport Coupe gibi özel yapım otomobillere sahip.

* 41 yaşındaki Mansimov'un şirketlerinde toplam istihdam edilen kişi sayısı 45 bini geçiyor.

* Işıklar Holding'in Ulus'taki binasını TMSF'den satın alan grubun bu alana Avrupa'nın en modern çocuk ve kadın hastalıkları hastanesini kurmak gibi bir iddiası var.

* Beşiktaş taraftarı olan Mansimov'un bir dönem kulübün başkanlığana da talip olduğu konuşulmuştu.

* Azeri yatırımcı şimdilerde 100 milyon euro yatırımla eski HSBC binasına İstanbul'un ilk 7 yıldızlı otelini açmaya hazırlanıyor.

* Azeri işadamı Mübariz Mansimov son olarak Ermenistan ile sınır kapısının bugünkü koşullarla açılması halinde "Türkiye'yi terkedip tüm yatırımlarını taşıyacağı" çıkışıyla gündeme gelmişti. (Vatan)

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

Trump Towers'in ilk müşterisi Mansimov oldu

Dünyanın en büyük petrol tankeri filosuna sahip Palmali Şirketler Grubu, Trump Towers'ın rezidans bloğunda sekiz daire birden satın aldı. Ünlü işadamı Mansimov'un Türkiye'de otelcilikten havacılığa kadar büyük yatırımları bulunuyor.

Mecidiyeköy'de yükselerek İstanbul'un siluetine katılan Trump Towers İstanbul- Şişli'deki penthouse'u da satın alan Mübariz Mansimov binanın hızla süren inşaatının bitimini heyecanla beklediğini söyledi.

Trump Towers İstanbul-Şişli, mayıs ayı içinde satışa sunulacak. Ön satışla yerini alan Mansimov, binanın mimari yapısından iç düzenlemelerine kadar mükemmel bir konsept yaratıldığını söyledi.

39 KATLI 144 METRE YÜKSEKİLİĞİNDE

Trump Towers, iki ayrı kuleden oluşuyor. Biri iş merkezi, diğeri de rezidans olan kuleler 39 katlı. Yerden yüksekliği ise 144 metre. Eski İstanbul'dan Üsküdar'a, Beylerbeyi'nden Rumeli Kavağı'na kadar muhteşem bir İstanbul manzarası sunan Trump Towers'ın tasarımı Brigitte Webers tarafından gerçekleştirildi.

Kulenin rezidans bölümünde dairelerin 102 ila 650 metrekare arasında değişiyor. Ofis seçenekleri de 400 metrekareden başlayıp 2 bin metre kareye kadar çıkıyor. Ofis kulesinin üzerinde helikopter pisti bulunuyor.

Büyük bir hızla devam eden projede kaba inşaat tamamlandı. Kulelerin dış cephe kaplamaları takılmaya başlanırken, rezidans bölümünün 2011 başında teslim edilmesi planlanıyor. Projede, rezidans ve ofis kulelerinin yanı sıra 40 bin 936 metre kare alana yayılacak 5 katlı alışveriş merkezi de yer alacak. Komplekste 185 mağaza bulunacak.

SATIŞI IVANKA TRUMP BAŞLATACAK

Dünyanın en büyük gayrimenkul devlerinden biri olan Donald Trump'un Avrupa'daki ilk yatırımı olan Trump Towers'ın örnek daireleri ve satış ofisinin açılışı önümüzdeki ay gerçekleştirilecek.

Donald Trump'ın şirketi Trump Organization'da Uluslar arası Projelerden sorunlu kızı Ivanka Trump, projenin tanıtımı için İstanbul'a gelecek.

HANGİ HİZMETLER VERİLECEK

+ Trump Towers İstanbul-Şişli'de rezidans sahiplerinin özel kartla girebilecekleri 16 bin 800 şişe kapasiteli şarap kavı bulunacak. Daire başına 70 şişelik kav kapasitesi sunulacak. Ev sahipleri şarap stoklarını kolayca izleyebilecek.

+ Projede sakinlerin bilet bulmaktan, rezervasyon yaptırmaya kadar her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik concierge servisi, 24 saat hizmet veren doorman (özel hizmet ve kapı görevlisi), resepsiyon, valet parking, teknik servis, housekeeping (ev işi hizmeti) gibi hizmetler bulunuyor.

+ Rezidans sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri 300 metrekarelik özel salon bulunuyor. Burada kütüphane, bar, şömine, oturma grubu, bilardo, business center, toplantı odaları ve çocuk oyun alanları yer alıyor. (Hürriyet)

Trump Towers'ın ilk müşterisi Mansimov

Trump Towers İstanbul - Şişli'nin ilk büyük müşterisi Azeri işadamı Mübariz Mansimov'un Palmali Şirketler Grubu oldu. Trump Towers İstanbul-Şişli, mayıs ayı içinde satışa çıkacak

Türkiye'nin yeni gökdeleni Trump Towers İstanbul - Şişli'nin ilk büyük müşterisi Azeri işadamı Mübariz Mansimov'un Palmali Şirketler Grubu oldu. Dünyanın en büyük petrol tankeri filosuna sahip Palmali Şirketler Grubu, Trump Towers'ın rezidans blokunda sekiz daire birden satın aldı.

Ünlü işadamı Mansimov'un Türkiye'de otelcilikten havacılığa kadar büyük yatırımları bulunuyor. Mecidiyeköy'de yükselerek İstanbul'un siluetine katılan Trump Towers İstanbul- Şişli'deki Penthouse'u da satın alan Mübariz Mansimov binanın hızla süren inşaatının bitimini heyecanla beklediğini söyledi. Trump Towers İstanbul-Şişli, mayıs ayı içinde satışa sunulacak. Ön satışla yerini alan Mansimov, binanın mimari yapısından iç düzenlemelerine kadar mükemmel bir konsept yaratıldığını söyledi.
Trump Towers, iki ayrı kuleden oluşuyor. Biri iş merkezi, diğeri de rezidans olan kuleler 39 katlı. Yerden yüksekliği ise 144 metre. Eski İstanbul'dan Üsküdar'a, Beylerbeyi'nden Rumeli Kavağı'na kadar muhteşem bir İstanbul manzarası sunan Trump Towers'ın tasarımı Brigitte Webers tarafından gerçekleştirildi. Kulenin rezidans bölümünde daireler 102 ila 650 metrekare arasında değişiyor. Ofis seçenekleri de 400 metrekareden başlayıp 2 bin metre kareye kadar çıkıyor. Ofis kulesinin üzerinde helikopter pisti bulunuyor.
Büyük bir hızla devam eden projede kaba inşaat tamamlandı. Kulelerin dış cephe kaplamaları takılmaya başlanırken, rezidans bölümünün 2011 başında teslim edilmesi planlanıyor. Projede, rezidans ve ofis kulelerinin yanı sıra 40 bin 936 metre kare alana yayılacak 5 katlı alışveriş merkezi de yer alacak. Komplekste 185 mağaza bulunacak.

Ivanka Trump satacak

Dünyanın en büyük gayrimenkul devlerinden biri olan Donald Trump'un Avrupa'daki ilk yatırımı olan Trump Towers'ın örnek daireleri ve satış ofisinin açılışı önümüzdeki ay gerçekleştirilecek. Donald Trump'ın şirketi Trump Organization'da uluslara-rası projelerden sorumlu kızı Ivanka Trump, projenin tanıtımı için İstanbul'a gelecek. (Radikal)

Trump Towers-Şişli'nin ilk müşterisi Azeri Mansimov

Dünyanın en büyük petrol tankeri filosuna sahip Palmali Şirketler Grubu'nun sahibi Azeri işadamı Mübariz Mansimov, yapımı büyük bir hızla süren Trump Towers İstanbul-Şişli'nin rezidans blokundan sekiz daire birden satın aldı.
 
Türkiye'nin yeni gökdeleni Trump Towers İstanbul-Şişli'nin ilk büyük müşterisi Azeri işadamı Mübariz Mansimov'un Palmali Şirketler Grubu oldu. Dünyanın en büyük petrol tankeri filosuna sahip Palmali Şirketler Grubu, Trump Towers'ın rezidans blokunda sekiz daire birden satın aldı. Ünlü işadamı Mansimov'un Türkiye'de otelcilikten havacılığa kadar büyük yatırımları bulunuyor.

Mecidiyeköy'de yükselerek İstanbul'un siluetine katılan Trump Towers İstanbul-Şişli'deki penthouse'u da satın alan Mübariz Mansimov binanın hızla süren inşaatının bitimini heyecanla beklediğini söyledi.

Trump Organization, Doğan Grubu, Taşyapı ve Yeşil İnşaat'ın ortak projesi olan Trump Towers İstanbul-Şişli, mayıs ayı içinde satışa sunulacak. Ön satışla yerini alan Mansimov, binanın mimari yapısından iç düzenlemelerine kadar mükemmel bir konsept yaratıldığını söyledi.
 
Biri iş merkezi, diğeri rezidans

İstanbul Mecidiyeköy'de yapımı süren Trump Towers, iki ayrı kuleden oluşuyor. Biri iş merkezi, diğeri de rezidans olan kuleler 39 katlı. Yerden yüksekliği ise 144 metre. Eski İstanbul'dan Üsküdar'a, Beylerbeyi'nden Rumelikavağı'na kadar muhteşem bir İstanbul manzarası sunan Trump Towers'ın tasarımı Brigitte Webers tarafından gerçekleştirildi.
Kulenin rezidans bölümünde daireler 102 ila 650 metrekare arasında değişiyor. Ofis seçenekleri de 400 metrekareden başlayıp 2 bin metrekareye kadar çıkıyor. Ofis kulesinin üzerinde helikopter pisti bulunuyor. Büyük bir hızla devam eden projede kaba inşaat tamamlandı. Kulelerin dış cephe kaplamaları takılmaya başlanırken rezidans bölümünün 2011 başında teslim edilmesi planlanıyor. Projede, rezidans ve ofis kulelerinin yanı sıra 40 bin 936 metrekare alana yayılacak 5 katlı alışveriş merkezi de yer alacak. Komplekste 185 mağaza bulunacak.
 
 
Ivanka Trump satış için İstanbul'a gelecek

Dünyanın en büyük gayrimenkul devlerinden biri olan Donald Trump'un Avrupa'daki ilk yatırımı olan Trump Towers'ın örnek daireleri ve satış ofisinin açılışı önümüzdeki ay gerçekleştirilecek.

Tanıtım için mayısta Türkiye'ye gelecek olan Trump Organization Uluslararası Projeler Sorumlusu Ivanka Trump, "New York, Chicago, Las Vegas'tan sonra İstanbul'da da olmak ailemizi heyecanlandırdı. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul sahip olduğu kültürel dokusu, zengin tarihi, genç ve dinamik nüfusu ile artık dünyanın en önemli cazibe merkezleri arasında. İstanbul, bizlerin en öncelikle ilgilendiği proje" diye konuştu.
 
 
Rezidans sakinlerine  hangi hizmetler verilecek
Trump Towers İstanbul-Şişli'de daire sahiplerinin özel kartla girebilecekleri 16 bin 800 şişe kapasiteli şarap kavı bulunacak. Daire başına 70 şişelik kav kapasitesi sunulacak. Ev sahipleri şarap stoklarını kolayca izleyebilecek.

Projede sakinlerin bilet bulmaktan rezervasyon yaptırmaya kadar her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik concierge servisi, 24 saat hizmet veren doorman (özel hizmet ve kapı görevlisi), resepsiyon, valet parking, teknik servis, housekeeping (ev işi hizmeti) gibi hizmetler bulunuyor.

Rezidans sakinleri 300 metrekarelik özel bir salonda misafirlerini ağırlayabilecekler. Burada kütüphane, bar, şömine, oturma grubu, bilardo, business center, toplantı odaları ve çocuk oyun alanları yer alıyor. (Referans)