03 / 10 / 2022

Muş Malazgirt otogarı yenileniyor!

Muş Malazgirt otogarı yenileniyor!

Muş’un Malazgirt Belediyesi, şehirlerarası otobüs terminalinde tadilat çalışması başlattı.Muş’un Malazgirt Belediyesi, şehirlerarası otobüs terminalinde tadilat çalışması başlattı.


Şehirlerarası yolcu terminalinin tadilat çalışmalarını başlattıran Malazgirt Belediyesi Eş Başkanı Halis Coşkun, “ Yıllardır elektriği olmayan, kaloriferi yanmayan, tuvaletleri çok kötü bir durumda olan yolcu terminali vardı ve yıllardır kullanılmıyordu. İlçemizde yaşayan bütün vatandaşlarımızın ortak bir isteği vardı. Belediyemizden tam teşekküllü bir otogar istiyorlardı. Bizde belediye olarak Malazgirt Devlet Hastanesi yanında bulunan atıl durumdaki bu mekânı bir an evvel tadilat edip hizmete sunmak için büyük bir çaba içerisine girdik. Yaklaşık 3 ay süren tadilat çalışması neticesinde ilçemize çok kullanışlı ve geniş alana sahip bir şehirlerarası otogarımızı faaliyete geçirdik. İlçemize hayırlı olsun” dedi.


Malazgirt Otogar Müdürü Salih Keklik ise, böyle bir hizmeti Malazgirt halkına kazandıran Belediye Eş Başkanı Halis Coşkun’a teşekkür etti. Otogar Müdürü Salih Keklik, “İlçemize bir otogar şarttı. İlçemizde yıllardır kullanılmayan bir otogarımız vardı. Çok tadilat gerekiyordu. Bizlerde belediyemize dilek ve temennilerimizi bildirdik. Saolsun başkanımızda bizleri kırmadı ve eski otogarımızı yenileyerek çok güzel ve kullanışlı bir otogar hediye etti. Başta başkan olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Milliyet
Geri Dön