My World'e yabancı ilgisi

My World'e yabancı ilgisi

The Brabant Real Estate Member's Club' üyeleri Ağaoğlu MY World'de incelemelerde bulundu.Yurtdışında gayrimenkul sektöründe, satışçı, danışman, broker, yatırımcı olarak görev yapan 'The Brabant Real Estate Member's Club' üyelerinden 50 kişilik bir grup, dünya çapında mimari yarışmalara girmeye hazırlanan mega proje Ağaoğlu My World'ü ziyaret etti.

My World'ü ziyaret eden katılımcılar 'Bu büyüklükte bir projenin bu kadar kısa bir zamanda bitirilmesini çok etkileyici bulduklarını ifade ederek yurtdışında bu hızda tamamlanmasının imkansız olduğunun belirttiler. Proje, Klüp üyeleri tarafından tasarım ve uygulama açısından kusursuz olarak değerlendirildi ve gelecekte ortak projeler geliştirilmesi yönünde örnek proje olarak değerlendirildi.

Toplam üye sayısı 100 kişi olan The Brabant Real Estate Member's Club, özel kurumlarla devlet arasında işbirlikleri yapmanın yolları, sektördeki yenilik ve değişiklikler üzerinde çalışmalar yapıyor.

Dünyanın sayılı konut projeleri arasında yer alan My World, sekiz ayrı sitede toplam 3.636 konut ile Türkiye'nin en büyük ve iddialı konut projesi olma özelliğini taşıyor.

Proje, Ağustos ayında da Avrupa'nın 11 ülkesindeki çeşitli üniversitelerden 45 inşaat mühendisliği öğrencisi tarafından ziyaret edilmiş ve genç mühendis adaylarının çok ilgisini çekmişti.