Nazmi Durbakayım, Fikirtepe Platformu’nun yeni başkanı oldu!

Nazmi Durbakayım, Fikirtepe Platformu’nun yeni başkanı oldu!

Fikirtepe’de bölgenin kentsel dönüşümü, altyapı çalışmaları, sosyo kültürel gelişimi ve hak sahipleri ile müteahhitler arasında diyalog geliştirici olan Fikirtepe Platformu’nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım oldu.Fikirtepe’de bölgenin kentsel dönüşümü, altyapı çalışmaları, sosyo kültürel gelişimi ve hak sahipleri ile müteahhitler arasında diyalog geliştirici olan Fikirtepe Platformu’nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım oldu.


Fikirtepe Platformu Yönetim Kurulu Üyeleri ise Ali Nuhoğlu (Nuhoğlu), Şemsettin Aydın (Baysaş ), İmdat Ekşi (Mist Yapı), Kürşat Ufuk (Pana Yapı), Ali Temel (Panorama), Ahmet Sarıcalı (Şua İnşaat) ve Ömer Faruk Balata’tan (Vartaş) oluştu.Fikirtepe Platformu’nun Olağan Genel Kurul toplantısının açılış konuşmasını yaparak görevini Durbakayım’a devreden Ali Nuhoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın fikirtepe’deki sorunların çözümlenmesi için etkili ve güçlü bir yapı kurulmasına ve iletişim bağının sürekliliğine yönelik hassasiyetinin altını çizdi.


Durbakayım ise, “Sayın Ali Nuhoğlu Fikirtepe Platformunu çok zorlu şartlarda teslim aldı. Birleştirici ve güçlü bir başkanlık yaptı” dedi.


Milliyet