Neva Konutları'nda peşin yüzde 15 indirim

Neva Konutları'nda peşin yüzde 15 indirim Neva Konutları'nda peşin yüzde 15 indirim

Neva Konutları'nda dairelerin vadeli fiyatları 122 bin YTL ile 250 bin YTL arasında değişiyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Neva Konutları, İstanbul'un gelişen bölgesi Taşdelen'de inşa ediliyor. Sistaş İnşaat tarafından gerçekleştirilen Neva Konutları'nda üç blokta toplam  84 daireden oluşan sitede 2+1, 3+1 ve 4+2 çatı dubleksi olmak üzere üç farklı daire alternatifi bulunuyor.

Büyüklükleri 98 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen dairelerin vadeli fiyatları 122 bin YTL'den başlıyor, 250 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Yapımına geçtiğimiz Nisan ayında başlanan sitenin 2010 yılının Temmuz ayında tamamlanması planlanıyor.

Neva Konutları Satış Müdürü Berra Yılmaz, Neva Konutları hakkında şu bilgileri verdi:
Şistaş İnşaat Neva Konutları İstanbul'un çiçeği burnunda yeni ilçesi Çekmeköy'ün Taşdelen beldesinde, orta gelir grubu için erişilebilir fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla sunma amacıyla inşa ediliyor. Sitenin ortak alanlarında basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı, şelaleli bahçe havuzu, kapalı otopark, hobi odası, dinlenme alanları ve yürüyüş parkuru yapılacak."

Neva Konutları'nın Şile yoluna oldukça yakın bir konumda bulunduğunu belirten Yılmaz, bu konuda "Yakında ulaşıma açılacak olan Üsküdar-Ümraniye-Dudullu-Taşdelen metrosuna da çok yakınız. Ayrıca bölgenin çekim merkezi sayılan Carrefour, İkea, Meydan gibi alışveriş merkezlerine olan mesafesi sadece dokuz kilometre" şeklinde bilgi verdi.
Öte yandan Neva Konutları'nda vadeli satışlarda, proje teslim süresi içerisinde herhangi bir vade farkı uygulaması yapılmıyor. İsteyenler proje teslimi ile konut kredisi başvurusu ile borçlarını kapatabiliyorlar. Peşin satışlarda liste fiyatları üzerinden yüzde 15 indirim yapılıyor.

www.sistasinsaat.com.tr

Detaylı bilgi için: 0216 312 89 01

Okhan ŞENTÜRK / Ekonomist

pus