Newjoy, müşteri memnuniyeti konusunda sektörde birinci sırada!

 Newjoy, müşteri memnuniyeti konusunda sektörde birinci sırada! Newjoy, müşteri memnuniyeti konusunda sektörde birinci sırada!

Newjoy, satış sonrası hizmet politikasıyla sektörde adından söz ettiriyor. şikayetvar.com'da en fazla teşekkür alan firma konumunda...


Üretim kalitesi ve ürün çeşitliliği ile fark yaratan Newjoy, satış sonrası hizmet politikasıyla da sektörde adından söz ettiriyor. 2016 yılında şikayetvar.com kullanıcıları arasında Bebek, Çocuk ve Genç Mobilya kategorisinde en fazla teşekkür alan, birinci marka konumuna yerleşen Newjoy, müşteri memnuniyeti konusunda titiz bir çalışma yürütüyor.


Mağazaya gelen ziyaretçileri tablet ve telefondan kullanılabilen özel uygulama ile karşılayan marka, tüm istek ve önerileri bu uygulama üzerinden takip edebiliyor. Ürün grupları hakkında en güncel ve doğru bilgi online sistem üzerinden tüketiciye aktarılıyor. 


Marka memnuniyeti ve önerilere yer veren sikayetvar.com tüketici sitesine gelen yorumlar, markanın genel merkezinde bir ekip tarafından inceleniyor ve aynı gün içerisinde mutlaka kullanıcılara dönüş yapılıyor. Müşteri memnuniyeti konusunda son derece ciddi bir çalışma yürüten Newjoy, çözüm odaklı yaklaşımıyla ‘Bebek, Çocuk ve Genç Mobilya’ kategorisinde en fazla teşekkür oranına sahip firma ünvanıyla birinci oldu.

Teknoloji ve müşteri memnuniyeti odaklı satış süreci…

Newjoy, üretimden satışa tüm süreçleri son derece teknolojik bir bilgi işlem ağı üzerinden takip ediyor. Siparişten üretime, teslimattan satış sonrası hizmetlere kadar tüm adımları online yürütüyor. Bu sayede üretim, satış ve pazarlamada hızlı ve kaliteli hizmet sağlıyor. Marka, mağazalarda tablet ile karşılanan ziyaretçilerle, koleksiyonlar hakkında teknik bilgileri hızlı ve doğru bir şekilde paylaşıyor. Newjoy’un, seçilen ürün bilgisi, toplam fiyat ve ödeme seçenekleri konusunda şeffaf olan ve tüketiciye güven veren interaktif bir satış stratejisi mevcut. Tüketici mağazadan çıktıktan sonra aynı gün içinde CRM merkezi tarafından aranıyor, memnuniyetleri ölçülüyor ve ilgilendikleri ürünler hakkında detaylı bilgi veriliyor. Tüm mağazalarda gün boyu kapalı devre yayın yapan Newjoy TV, mağaza ziyaretçilerine;  yeni ürünler, kampanyalar, fuarlar ve yenilikler hakkında devamlı bilgi akışı aktarıyor.