Nicole Kidman'ın Bodrum'daki otelini Turan Avcı aldı!

Nicole Kidman'ın Bodrum'daki otelini Turan Avcı aldı!Hollywood yıldızı Nicole Kidman'ın Bodrum'daki The Bodrum By Paramount Hotel'i Turan Avcı 80 milyon dolara satın aldı. 


Hollywood yıldızı Nicole Kidman'ın Bodrum'da geçtiğimiz Mayıs ayında açtığı The Bodrum By Paramount Hotel'i ünlü turizm yatırımcısı ve işletmecisi 40 yaşındaki Turan Avcı satın aldı. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan haberde; Avcı otel için 80 milyon dolar ödedi. Otelin satışı geçtiğimiz Perşembe günü yapıldı.

 

Nicole Kidman

 

Otelin önceden yapılan sözleşmesinin süreceğini ifade eden Vogue Otelleri Yatırımcı Temsilcisi Cem Avcı, "Şu anda yönetim kurulu başkanımız Turan Avcı ile birlikte Moskova’da turizm ve otel yatırımlarımız devam ediyor. Bodrum’da halen işletmesini yaptığımız turistik tesislerimize bir yenisini daha ilave ederek dünyaca ünlü bir tesisi Türk turizmine kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Turizm sektörünün sıkıntılı bir dönemden geçtiği günlerde hiçbir şeyi bahane etmeden yatırımlarımızı sürdürüp, hem turizm hem de ekonomiye canlılık getirmek için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Turizm sektöründeki yatırımlarımız sürerken hizmet ve tesis kalitesindeki çıtayı da sürekli yukarı doğru çekiyoruz." açıklamasında bulundu.

 

Nicole Kidman