Nidapark İstinye'de 60 ay sıfır faiz kampanyası!

 Nidapark İstinye'de 60 ay sıfır faiz kampanyası! Nidapark İstinye'de 60 ay sıfır faiz kampanyası!

Tahincioğlu’nun hayata geçirdiği Nidapark İstinye projesinde TL bazında ve 60 ay sıfır faizle satışlar başladı.
Milliyet Gazetesi'nden Duygu Erdoğan Milliyet Emlak Rehberi'ndeki yazısında Tahincioğlu’nun hayata geçirdiği Nidapark İstinye projesini kaleme aldı. 

 

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO güvencesiyle, Tahincioğlu’nun hayata geçirdiği Nidapark İstinye projesinde TL bazında ve 60 ay sıfır faizle satışlar başladı. Projenin İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden İstinye’de ‘lükste sınır tanımadan’ hayata geçirdiklerini belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Yeni projemiz Nidapark İstinye, İstinye’de, ince zevklerle tasarlanan yaşam kalitesiyle bir evin, insanın hayatında ne kadar büyük yer kaplayabileceğini ortaya koyuyor” dedi.

 

3 ayrı etap var
Özcan Tahincioğlu, “Döviz kurlarındaki hareketliliğe rağmen Nidapark İstinye projesinde, lüks segmentte görülmeyen TL bazında ve 60 ay sıfır faiz avantajıyla satışa sunduk. İstinye’de, muhteşem deniz manzarası, mimari özellikleri ve sosyal imkânları ile ön plana çıkan Nidapark İstinye  projemiz ince zevklerle tasarlandı.  3 ayrı etaptan oluşan projemizde sınır tanımadığımız farklı konseptler yarattık. Sektörünün gözde markalarıyla kurgulanan evlerimiz müşterilerimizin hayatına konfor katacak. Projemiz aynı zamanda her noktasında çevreci bir yaklaşımla tasarlanmış olup LEED Gold sertifika adayı” diye konuştu.

 

47 bin metrekare park
Nidapark İstinye projesi, Panorama, Vadi ve Koru etaplarından oluşuyor ve her etap kendi sosyal tesisiyle hayata geçiriliyor. Nidapark İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden oluşuyor. Bahçe üzerine 4 ve 5 katlı olarak tasarlanan bloklar, 2+1’den 5+2'ye uzanan seçeneklere sahip.

 

Az katlı mimariyle yükselen Nidapark İstinye projesinin yerli ve yabancı tasarım gruplan tarafından 2 yıla yakın bir süre içerisinde tasarlandığı açıklandı. Buna göre projenin master planı Amerika firması olan SB Architects tarafından oluşturulurken, dış cephe ve iç mekan tasarımı KY Mimarlık, uygulama projeleri ise Loft Mimarlık ofisleri tarafından gerçekleştirildi.

 

Peyzaj tasarımı ise Florida’dan EDSA firmasıyla Türkiye’den DS Mimarlık’m ortak çalışmasıyla gerçekleştirildi.

 

Web: www.tahincioglu.com