07 / 08 / 2022

Niğde Çiftlik Devlet Hastanesi açıldı!

Niğde Çiftlik Devlet Hastanesi açıldı!

Niğde’nin Çiftlik ilçesindeki Devlet Hastanesi hizmete açıldı. Kavaklıoğlu, yaptığı açıklamasında, “Verdiğimiz ilk sözlerden biri Çiftlik'e yeni bir devlet hastanesi yaptırmaktı. Çok şükür bugün Çiftlik Devlet Hastanesini ziyaret ettik. " dediNiğde’nin Çiftlik ilçesine yapımı tamamlanan Devlet Hastanesi hizmete açıldı.

Geçtiğimiz aylarda tamamlanan Çiftlik İlçe Devlet Hastanesi açılarak hastalara hizmet vermeye başladı.

Yeni açılan hastaneyi gezen Niğde Valisi Necmeddin Kılıç ve AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, hastalarla görüşerek hastane yönetiminden bilgi aldı.

Kavaklıoğlu, yaptığı açıklamasında, “Milletvekili olduğumuzda verdiğimiz ilk sözlerden biri Çiftlik ilçemize yeni bir devlet hastanesi yaptırmaktı. Çok şükür bugün yeni yüzüyle Çiftlik Devlet Hastanesini ziyaret ettik. Vatandaşları dinledik ve hastane ile ilgili Melendizlilerin memnuniyetini görmek bizi çok mutlu etti. Vatandaşımızın her şeyin en iyisine layık. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Çiftlik İlçe Devlet Hastanesi 30 yataklı 2 ameliyathane yoğun bakım ve diyaliz üniteleri ve 3 diş ünitesi ile bölgeye hizmet verecek.


Hürriyet