05 / 02 / 2023

Nish Adalar'da taksitler 12 aya kadar erteleniyor!

Nish Adalar'da taksitler 12 aya kadar erteleniyor!

Maltepe Süreyyapaşada Adalar ve İstanbul manzarasına karşı projelendirilen Nish Adaların teslimleri yaklaşırken, son daireler için bir kampanya başlatıldı. Kampanyada, taksitler teslimlerden sonra başlıyorÖzyazıcı İnşaat tarafından Maltepe Süreyyapaşada inşa edilen Nish Adaların teslimine 10 ay kala başlatılan kampanyada, taksitler teslimlerden sonra başlıyor. Satışa çıkan 6 yeni blokla birlikte düzenlenen iki avantajlı ödeme planı sunuluyor. Fiyatların 165 bin TLden başladığı projede, son daireler için 120 aya kadar uzanan vade seçenekleriyle birlikte taksitler 12 aya kadar erteleniyor. İlk yıl taksit ödemeksizin 120 aya kadar vadeli ödeme seçeneğinin yanı sıra, ilk yıl 725 TLden başlayan taksitlerin olduğu ödeme planı da sunuluyor. Her zevke yanıt verecek şekilde tasarlanan 1+1den 4+1e kadar çeşitlilik gösteren dairelerin fiyatları ise 165 bin TL ile 752 bin TL arasında değişiyor.

Faizi 0.98de sabitledi

Merkez Bankasının borç verme faizini artırması üzerine, bazı bankalarda kredi faiz oranları yüzde 1.74e çıkartıldı. Bu karara ilişkin olarak sektörde çeşitli hareketlenmeler olmakla birlikte Nish Adalar yüzde 0.98lik eski faiz oranını kısa bir süreliğine sabitledi. Çeşitli kampanyalarla birlikte son dairelerin yoğun taleple satıldığı Nish Adalarda kredi faizlerinin artışından etkilenmemek için son fırsatı sunuyor.

Yüzde 70i satıldı

202 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşası devam Nish Adalarda inşaatın büyük kısmı tamamlanırken, teslimlere de yaklaşılıyor. Konumu itibariyle kapanmaz adalar ve İstanbul manzarasına sahip Nish Adalarda dairelerin yüzde 70i sahiplerini buldu. İnşaat alanı 327 bin 150 metrekare olan projede 2 bin 200 konut yer alıyor. Daire tiplerinin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olduğu projedeki en küçük daire 83 metrekare olurken en büyük daire de 207 metrekare büyüklüğünde.

Mavi ve yeşil buluşuyor

Nish Adalar, manzarasının yanı sıra 160 bin metrekarelik peyzaj alanı ve buna ek olarak, Süreyyapaşa Korusu ve projenin arkasını tümüyle kaplayan ormanlık alanı ve temiz havasıyla da birçok projenin önüne geçiyor. Yüzde 80i yeşil alana ayrılan projenin kesintisiz adalar ve İstanbul manzarası da Nish Adaları bir çekim merkezi yapıyor. Nish Adalar, E-5 karayoluna 2.5 kilometre, sahil yoluna 4 kilometre, Bostancı İDO iskelesine 7 kilometre mesafede yer alarak ulaşım açısından da büyük avantajlar sağlıyor.

9 farklı daire tipi

Yüzde 80ini yeşil alanın oluşturduğu sitede, 1+1den, 4+1e kadar 9 farklı seçenekte daire tipi bulunuyor. Dairelerin tümü birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemelerle donatılarak inşa ediliyor. Daireler geniş salon camlarıyla eşsiz adalar manzarasını evin içine taşırken, kullanışlı odaları ve mutfaklarıyla da bir çok konut projesinin önüne geçiyor. Projeyi incelemeye giden kişilere en büyük daire tipini gezdirerek değil de, kişinin almak istediği daire tipinin örneği gezdiriliyor. Diğer projelerde alışılmışsın aksine 6 farklı daire tipi hazırlanarak konut alıcısına yalnız katalogdan değil, istediği tipte evi gezdirerek tanıtım yapılıyor.

Manzarayı gören vazgeçmiyor

NİSH Adalar, Yalovadan Sarayburnuna uzanan, İstanbul ve Adalar manzarası sunuyor. Özyazıcı İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özyazıcı, Nish Adalar projemize gelip, adalar manzarasını görenler her bakımdan ne kadar krlı bir alışverişe davet edildiklerini anlıyorlar. Hem inşaat kalitemizle, hem hızlı inşaat tempomuzla, hem de çok çeşitli ödeme avantajlarımızla halkımızın haklı ilgisini yaşıyoruz dedi.

Kapalı sosyal tesis olacak

KAPALI sosyal tesis ve site sakinlerinin alışveriş ihtiyacını karşılayacak yaklaşık 2 bin 500 metrekare alana kurulu ticari ünitelerden oluşan bir kompleksin planlandığı projede 4 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Bunun yanı sıra siteye ait sosyal tesisler içinde, welness merkezi ile birlikte tüm aktiviteleri kapsayan, kapalı sosyal tesis site sakinlerine üyelik esası ile hizmet verecek ve tenis kortları, voleybol ve basketbol sahaları, tüm spor ihtiyaçlarını karşılayacak sayıda tasarlanarak spor alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor.
Hürriyet/Meltem Kara
Geri Dön