Nurol GYO'nun 3 projesi metroyla birbirine bağlanıyor!

Nurol GYO'nun 3 projesi metroyla birbirine bağlanıyor! Nurol GYO'nun 3 projesi metroyla birbirine bağlanıyor!

İstanbul’un en önemli çekim merkezleri Mecidiyeköy, Basın Ekspres ve Seyrantepe’de yer alan Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleri, metro hatlarının üzerinde konumlanmasıyla fark yaratıyor.


2017 yılında tamamlanacak metro hattıyla birbirine bağlanacak üç proje, ‘doğru lokasyon-doğru marka’ buluşmasının çok başarılı örnekleri olarak, İstanbul’a değer katıyor.


Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleri, Nurol Holding’in 50 yılı aşkın tecrübesini yansıtan ayrıcalıklarıyla yaşamı kolaylaştırıyor. Üç projenin İstanbul’a değer katan özelliklerinin başında, toplu ulaşım sistemlerine entegre olarak planlanması geliyor. 


Yoğun iş temposunda çalışan ve yaşadığı yerlerde kolay ulaşımı arayanlar için pratik bir çözüm sunan Nurol GYO projeleri, trafikte geçirilen zamanı minimuma indirmeyi hedefliyor. Hızlı ve kolay ulaşımın en önemli araçlarından biri olan metro hatlarının ve raylı sistemlerin üzerinde bulunan Nurol GYO projeleri, sunduğu konfor ve kalitenin yanında rahat ulaşımıyla da fark yaratıyor.


Nurol Tower, şehrin merkezinin de merkezinde yer alıyor

Nurol Tower, ofis kavramı ile rezidans konforunu, şehrin tam merkezi Mecidiyeköy’de tek bir çatı altında buluşturuyor. Yeni Adalet Sarayı’nın karşısında Çağlayan Meydanı’na komşu konumda yükselen Nurol Tower, ulaşım alternatifleriyle ön plana çıkıyor. E5 cepheli konumu, çevreyolu ve Boğaz köprüleri bağlantılarına hemen ulaşılabilirliği, metro ve metrobüs durağına yakınlığı, ulaşımda önemli bir kolaylık sağlayacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından 5 yılda tamamlanması hedeflenen Kabataş-Bağcılar metro hattının üzerinde bulunan Nurol Tower’dan Çağlayan durağına sadece 1 dakikada ulaşılabilecek. 


Nurol Tower projesinin detayları için tıklayın


Nurol Life, yıldızı parlayan Seyrantepe’ye yükseliyor 

İstanbul’un yükselen değeri Seyrantepe’de hayata geçirilen Nurol Life, avantajlı ve yatırım değeri yüksek konumunun yanı sıra sunduğu modern, pratik ve lüks hizmetlerle öne çıkıyor. Seyrantepe’de Tem Otoyolu’nun yanı başında metroya yürüme mesafesindeki konumuyla dikkat çekiyor. Ayazağa kanalı ile Kemerburgaz’a, Sarıyer sırtları ile de Boğaz’a kolayca bağlanan Seyran¬tepe, Maslak’a 5 dakika, Levent’e ise 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Bu özelliğiyle şehrin kalbinde olma konforunu yaşatan Nurol Life, inşa edilecek Yeni Etfal Hastanesi’nin yanı başında yer alıyor. Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine yakınlığı ile öne çıkan proje, şehrin kalbinde olma konforunu, lüks konseptini yeniden tanımladığı "Practical Luxury" konseptiyle buluşturuyor.


Nurol Life projesinin detayları için tıklayın


Nurol Park, Basın Ekspres’te mahalle sıcaklığı yaşatacak

Basın Ekspres’in en prestijli projesi Nurol Park, özlem duyulan samimi ve sıcak mahalle dokusunu yeniden canlandırıyor. Nurol Park, E-5 ve TEM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspres yolu üzerinde yer alan konumuyla, kolay ve modern ulaşım imkânı sunuyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havaalanı Projesi’nin ulaşım alternatiflerine çok yakın olan Nurol Park’ın hemen yanında bulunan iki metro durağıyla, Ataköy-İkitelli ve Kabataş-Mahmutbey metro hatları üzerinde yükselen proje şehrin her yerine kolay ulaşımı mümkün kılıyor.


Nurol Park projesinin detayları için tıklayınWeb: http://www.nurolgyo.com.tr/tr/

Haber Özgür Düşünce Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Nurol GYO'nun yaptığı, Nurol Tower Mecidiyeköy'de, Nurol Life Seyrantepe'de, Nurol Park ise Basın Ekspres'te yükselmeye başladı. 


METROYLA BAĞLANACAK 

İstanbul'un şehir merkezlerinde yer alan Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life, metro hatlarının üzerine konumlanmasıyla dikkat çekiyor. Projeler, 2017 yılında tamamlanacak metro hattıyla birbirine bağlanmış olacak. Basın Ekspres'te yapılan Nurol Park ise sıcak mahalle dokusunu yeniden canlandırmayı hedefliyor. 


ŞEHRİN MERKEZİNDE

Nurol Tower, ofis ile rezidans konforunu, Mecidiyeköy'de tek çatı altında buluşturuyor. Seyrantepe'de hayata geçirilen Nurol Life, Tem otoyolunun yanı başında metroya yürüme mesafesinde bulunuyor. Özgür Düşünce 
Haber Yeni Yüzyıl Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Mecidiyeköy, Basın Ekspres ve Seyrantepe'de yer alan Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleri metro hatlarıyla birbirine bağlanıyor. Nurol GYO tarafından inşa edilen projeler, 2017 yılında tamamlanacak Kabataş-Bağcılar metro hattının üzerinde bulunuyor. Şirketin verdiği bilgilere göre; ofis rezidans projesi olan Nurol Tower, Çağlayan'daki Yeni Adalet Sarayı'nın karşısında yer alıyor. Seyrantepe'de hayata geçirilen Nurol Life, TEM otoyolunun yanında Nurol 11 Park projesi ise Basın Ekspres yolu üzerinde yer alıyor.Yeni Yüzyıl


Haber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


İSTANBUL'DA Mecidiyeköy, Basın Ekspres ve Seyrantepe'de yer alan Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleri, metro hatlarının üzerinde konumlanmasıyla fark yaratıyor. 2017 yılında tamamlanacak metro hattıyla birbirine bağlanacak üç proje, 'doğru lokasyon-doğru marka' buluşmasının örneği olacak. Metro hatlarının ve raylı sistemlerin üzerinde bulunan Nurol GYO projeleri rahat ulaşım imkanı sunuyor. 


VatanHaber Hürriyet A Plus Konut Projeleri Eki'nde şu şekilde yer aldı;Nurol Holding, Mecidiyeköy, Basın Ekspres ve Seyrantepe’de ‘Hayata Yatırım’ mottosuyla projeler gerçekleştiriyor. Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleriyle İstanbul’u yeniden şekillendirdiklerini ifade eden şirket yetkilileri, “Nurol GYO’nun kente değer katan 3 projesi de sunduğu ayrıcalıklı ve modern hizmetlerle hayatı kolaylaştırıyor. Nurol Tower projesi, ofis kavramı ile rezidans konforunu, Mecidiyeköy’de tek bir çatı altında buluşturuyor. Nurol Tower; çarşı, dükkan, restoran ve kafeleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor” dedi. 73 ila 193 metrekare arasında değişen, 4 metre tavan yüksekliğine sahip 270 bağımsız bölümün bulunduğu Nurol Tower’ın 149 metre yükseklikteki çatı katındaki Sky Lounge’ın İstanbul manzarasına sahip olduğuna değinen yetkililer, “360 derecelik bir İstanbul manzarasına sahip Sky Lounge bölümünde özel günler için davet ve kutlamalar gerçekleştirilebiliyor” dedi.Seyrantepe’de yükselen Nurol Life hakkında bilgi veren yetkililer, “Nurol Life’ın ‘Practical Luxury’ konsepti, hayatı kolaylaştıran ayrıcalıkları içinde barındırıyor. Gece yatıya kalacak misafirlerinizin konaklayabileceği özel ‘Guest House’, evcil hayvanlarınızı emanet edebileceğiniz ‘Evcil Hayvan Bakımı’, ‘Sinema Odası’, ‘Premium Yemek Hizmeti’, ‘Yoga- Pilates Stüdyosu’, ‘Spa&Sauna- Buhar Odaları’, tüm ‘Toplantı ve Çalışma Odaları’ Nurol Life’ın sunduğu pratik lüksler arasında yer alıyor” diye konuştu.Basın Ekspres’te hayata geçirilen Nurol Park’ın hızla yükseldiğini ifade eden yetkililer, “Samimi ve sıcak mahalle dokusunun yeniden canlandığı Nurol Park, 5 futbol sahası büyüklüğündeki peyzaj alanı, geleneksel sokak yaşamından esinlenilen alışveriş alanları, avantajlı lokasyonu ve yüksek standartlardaki inşaat kalitesi ile huzurlu bir hayatın kapılarını aralıyor. Nurol Park, ailece keyifli yürüyüşler yapabilme, dostlarınızı mahallenizin kafesinde ağırlama imkânı sunuluyor” dedi.Hürriyet A Plus Konut Projeleri Eki