Nurol Life'da 'Pratik Lüks'!

Nurol Life'da 'Pratik Lüks'! Nurol Life'da 'Pratik Lüks'!

Nurol GYO'nun İstanbul Seyrantepe'de hayata geçildiği Nurol Life projesi, sunduğu hizmetlerle hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor. 330 milyon dolar yatırım değerine sahip projede pratik lüks konsepti uygulanacak.

Nurol GYO'nun İstanbul Seyrantepe'de hayata geçildiği Nurol Life projesi, sunduğu hizmetlerle hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor. 330 milyon dolar yatırım değerine sahip projede Practical Luxury (pratik lüks) konseptinin uygulanacağını belirten şirket yetkilileri, "Nurol Life'ın Practical Luxury konsepti. hayatı kolaylaştıran ayrıcalıkları içinde barındırıyor. Gece yatıya kalacak misafirlerinizin konaklayabileceği özel misafir evi, acil bir işiniz çıktığında minik dostlarınızı emanet edebileceğiniz evcil hayvan bakımı, sevdiğiniz filmleri daha keyifli ortamda izleyebilmeniz için sinema odası, dünya lezzetlerini kapınıza getiren premium yemek hizmeti, hobilerinizi özgürce gerçekleştirerek zihninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz yoga-pilates stüdyosu, stresten arınmanıza yardımcı Spa ve sauna ile buhar odaları, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanı ile fonksiyonel toplantı ve çalışma odaları bu hizmetlerden bazıları" dedi


HAKAN KIRAN İMZALI


Nurol Life, Seyrantepe'de Tem Otoyolunun yanında, metroya yürüme mesafesindeki konumlanıyor. Maslak ve Levent'e 5 dakika mesafede. Türk Telekom Arena'nm yanında konumlanan proje, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine yakınlığı ile öne çıkıyor. 

Projede 440 kule dairesi. 26 teras ev ve 50 ofis yer alıyor. 

Ortalama metrekare fiyatı ise 5-7 bin dolar. Odüllü mimar Hakan Kuan tarafından tasarlanan ve iç mimarisi de Autoban'a ait olan Nurol Life, pencereleri açılabilen taş duvarlarıyla nefes alan 4 metre tavan yüksekliğine sahip, orman manzaralı daireleri ile dikkat çekiyor. 


Hürriyet