Ode Sistem ile BASF Yapı tek mantolama sisteminde buluştu

Ode Sistem ile BASF Yapı tek mantolama sisteminde buluştu Ode Sistem ile BASF Yapı tek mantolama sisteminde buluştu

Türk yalıtım sektörünün yenilikçi firması ODE, mantolamaya yönelik ürün paketi ODE Sistem'de kullandığı yapı kimyasallarının tedariki için dünyanın önde gelen firmalarından BASF ile anlaşma sağladı

Yalıtım sektöründe tek kaynaktan çözümün adı ODE Yalıtım, uzmanlığını BASF Yapı Kimyasalları'nın lider ürünleriyle buluşturarak, büyüme ve sektörel liderlik hedefine ulaşma yolunda önemli bir adım attı.


Yalıtım uzmanı ODE ile dünyanın yapı kimyasalları lideri BASF'i ortak noktada buluşturan dış cephe ısı yalıtımlarında kullanılan ODE Sistem Paketi, ısıtma ve soğutma giderlerinde yaklaşık yüzde 50 tasarruf sağlıyor.


ODE Sistem Mantolama Paketi içindeki ürünlerin birbirleriyle sağladıkları uyum sayesinde yalıtım, bina ömrü boyunca performansını koruyor. Dekoratif kaplama seçenekleriyle eski veya yeni binaların dış cepheleri için farklı ve estetik çözümler sunan ODE Sistem Paketi'nde kullanılan Isıpan BD, "2007 Yılı Isı Yalıtımı" ödülüne layık görülmüş bir ürün.


Bakım-onarım masraflarını azaltan, binanın dış etkilere karşı korunmasını sağlayan, çevre kirliliğini önleyen ODE Sistem Paketi bu özellikleriyle kendini kısa sürede amorti eden bir yatırım niteliği taşıyor.