Önay Life Residence satışa çıktı! Metrekaresi 2 bin 800 TL!

Önay Life Residence satışa çıktı! Metrekaresi 2 bin 800 TL! Önay Life Residence satışa çıktı! Metrekaresi 2 bin 800 TL!

Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis’in deneyimlerini birleştirerek kurdukları ÖNTU Yatırım Ortaklığı, İstanbul’un en hızlı gelişen yerleşim yerlerinden Beylikdüzü-Esenyurt’ta Önay Life Residence projesine başlıyor.


‘Daha Fazla Hayat’ sloganıyla yüksek standartlarda yaşam vadeden ve her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu Önay Life Residence projesinde dairelerin metrekaresi 2.800 TL'den başlıyor. Yaklaşık 7 bin metrekare arsa üzerinde 432 konut, 33 ofis ve dükkanın yer aldığı projede, 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan üç farklı tip daire seçeneği bulunuyor. Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede daireler 63 metrekareden başlayıp 126 metrekareye kadar çıkıyor.


Yatırımcısına Yüzde 100 Kazandıracak

ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut,   Esenyurt’un geniş parkları, alışveriş merkezleri, yeni yolları, kavşakları ve çevre düzenlemeleriyle modern yaşamın ve İstanbul’un en hızlı gelişen yerleşim yerlerinden biri olduğuna dikkat çekerek, “Bu bölgede birçok projeye ve ilklere imza attık. Daha önceleri hayata geçirdiğimiz projelerde de yatırımcımıza her zaman çok kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz. Öngörüm şu ki Esenyurt’un Beylikdüzü sınırında hayata geçireceğimiz Önay Life Residence projemiz, yakında açılacak olan Mahmutbey-Esenyurt Metro hattıyla birlikte yüzde 100 prim yapacak” dedi.


Ön Talebe Yoğun İlgi

Beylikdüzü - Esenyurt Bölgesi’nin değişen ve gelişen yüzüne uygun olarak proje tasarladıklarının  altını çizen Bulut, projenin 2018’in ilkbaharında tamamlanacağını açıkladı. Projenin pek çok önemli özelliğe ve yüzde 1 KDV avantajına sahip olduğunu, şimdiden çok yoğun bir taleple karşılaştıklarını ve lansman öncesi sınırlı bir çevreye ön satış duyurusunda bulunduklarını söyleyerek projenin şu anda yüzde 20’sini sattıklarını belirtti.


Metrobüs ve Toplu Taşımaya Sadece 10 Dakika Uzaklıkta

Toplamda 29 kattan oluşan ve her katta balkonlu 17 dairenin bulunduğu Önay Life Residence projesinde, 3 katlı kapalı otopark, Türk hamamı, sauna, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, teras bahçesi, kreş, çocuk parkı ve market gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Tamamlandığında 7/24 resepsiyon hizmetinin sunulacağı proje, E5 Karayolu, TEM otoyolu ve metrobüse yakınlığıyla dikkat çekiyor. Çevresindeki alışveriş merkezleri, hastane, okul gibi önemli alanlara ve yaşam başladığında açılması düşünülen Bakırköy- Beylikdüzü / Esenyurt metro hattına yakınlığı da projenin değerine değer katıyor.Web: http://www.onaylife.com/tr/Haber Milliyet'te şöyle yer aldı;


Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis iştiraki Öntu Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Önay Life Residence projesinde satışlar başladı.


Önay Life Residence projesinde dairelerin metrekaresi 2 bin 800 liradan başlıyor. Yaklaşık 7 bin metrekare arsa üzerinde 432 konut, 33 ofis ve dükkanın yer aldığı projede, 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan üç farklı tip daire seçeneği bulunuyor. 


Öntu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, Esenyurt’un İstanbul’un en hızlı gelişen yerleşim yerlerinden biri olduğuna dikkat çekerek, “Daha önce hayata geçirdiğimiz projelerde yatırımcımıza çok kazandırdık, kazandırmaya devam edeceğiz. Önay Life Residence projemiz, yakında açılacak Mahmutbey-Esenyurt Metrosuyla yüzde 100 prim yapacak” dedi.


Ön talep yoğun

Bulut, projenin 2018’in ilkbaharında tamamlanacağını belirtirken, yüzde 1 KDV avantajına sahip projenin sınırlı bir çevreye ön satışında yüzde 20’sini sattıklarını belirtti.


MilliyetHaber Karar Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;

 

Önay Grup ve Tuna Ev Ofis'in oluşturduğu ÖNTÜ Yatırım Ortaklığı, Beylikdüzü - Esenyurt'ta önay Life Residence'ı satışa sundu. Metrekaresi 2 bin 800 liradan başlayan projede 432 konut, 33 ofis ve dükkan yer alıyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1'den oluşan daireler 63 metrekareden başlayıp 126 metrekareye kadar çıkıyor. ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, "Bu bölgede birçok projeye ve ilklere imza attık. Yatırımcımıza kazandırmaya devam edeceğiz. Yakında açılacak olan Mahmutbey-Esenyurt Metro hattıyla birlikte yüzde 100 prim yapacak'" dedi. 


ÖN TALEBE YOĞUN İLGİ 

Bulut, projenin 2018'in ilkbaharında tamamlanacağını açıkladı. Projenin pek çok önemli özelliğe ve yüzde 1 KDV avantajına sahip olduğunu, şimdiden çok yoğun bir taleple karşılaştıklarını ve lansman öncesi sınırlı bir çevreye ön satış duyurusunda bulunduklarını söyleyerek projenin şu anda yüzde 20'sini sattıklarını sözlerine ekledi. 


KararHaber Star Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;

 

ÖNTU Yatırım Ortaklığı'nın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Önay Life Residence, 2.900 TL'den başlayan metrekare fiyatıyla satışa çıktı. Proje 2018 Eylül ayında tamamlanarak yatırımcılarına teslim edilecek. 


Beylikdüzü-Esenyurt'ta hayata geçirilen projede 432 konut, 33 ofis ve dükkan yer alıyor. Onay Life Residence'da, 330 tane 1+1,100 tane 2+1.2 tane de 3+1 daire yer alıyor. Projede dairelerin büyüklüğü 63 metrekareden başlayıp 126 metrekareye kadar çıkıyor. 29 katlı yapının 36 bin metrekare satılabilir alanı bulunuyor. Düzenlenen toplantıda ortaklık adına konuşan ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, inşaatın başladığı projede dairelerin metrekare fiyatının 2.900 ile 3.400 TL arasında değiştiğini, ticari ünitelerin İse metrekare fiyatının 10 bin TL olduğunu belirtti. Bulut, bölgedeki fiyatların 4 bin TL olduğunu söyledi. "Fiyatlarımız oldukça cazip" diyen Bulut, projenin yakında açılacak olan Mahmutbey-Esenyurt Metro Hattı ile yüzde 100 prim yapacağını belirtti. 2018 ilkbaharında projeyi tamamlayacaklarını açıklayan Ömer Bulut, lansman öncesi sınırlı bir çevreye ön satış duyurusunda bulunduklarını söyleyerek, Onay Life Residence'ın su anda yüzde 20'sinin satıldığını ifade etti. Ömer Bulut, 120 milyon TL yatırım değerine sahip projeden 180 milyon TL hasılat beklediklerini kaydetti. 


Star
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı....Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis iştiraki Öntu Yatırım Ortaklığı'nın Esenyurt'ta inşa ettiği Önay Life Residence projesinde satışlar başladı. 432 konut ve 33 ticari üniteden oluşan Önay Life Residence'da evlerin metrekaresi 2 bin 800 liradan, dükkanların ise 10 bin liradan başlıyor. Eylül 2018'de konut teslimleri yapılacak Önay Life Residence'm sosyal olanakları arasında; Türk hamamı, sauna, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu yer alıyor. ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, "Önay Life Residence projemiz, yakında açılacak olan MahmutbeyEsenyurt Metro hattıyla yüzde 100 prim yapacak" dedi. 
Posta
Haber Dünya Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı....Önay Grup, Onay Garden ve Esenbahçe Konutları'ndan sonra Tuna Ev-Ofis'in deneyimle.rini birleştirerek Beylikdüzü-Esenyurt'ta Önay Life Residence projesine başlıyor. 432 konut, 33 ofis ve dükkanın yer aldığı projede dairelerin metrekaresi 2 bin 800 TL'den başlıyor. ÖNTU Yatırım Ortaklığı olarak bu projeyi yapacaklarını açıklayan ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, Beylikdüzü, Esenyurt sınırında yer alan projede 330 adet 1+1, 100 adet 2+1, ve 2 adet 3+1 daire, 14 adet home ofis ve 19 adet ticari üniteye yer verdiklerini kaydetti. Projede dairelerin 63 metrekareden başlayıp 126 metrekareye kadar çıkabildiğini anlatan Bulut, metrekaresi 10 bin TL'den satışa çıkacak olan ticari alanların büyüklüklerinin ise 28 metrekare ile 1750 metrekare arasında değiştiğini belirtti. Projenin 4 tarafının yol olmasının bir avantaj oluşturduğunu aktaran Bulut, ön satış döneminde 1 ayda projenin yüzde 20'sini sattıklarını belirtti. Önay Life Residence'nin arsasının yüzde 50'sini satın aldıklarını, yarısını ise kat karşılığı aldıklarını anlatan Bulut, 120 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek olan projeden 180 milyon TL hasılat beklediklerini belirtti. 3 katı kapalı otopark ve saunaların olduğu 4 katm yer altında olduğu Önay Life Residence'nin toplam 29 katlı olduğunu ve 950 metrekarelik üst terasın 250 metrekaresini seyir terası olarak değerlendireceklerini belirtti. Bulut, bölgede ise metrekare fiyatlarının 4 bin TL seviyesinde olduğunu belirtti. 
DünyaHaber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Öntu Yatırım Ortaklığı, Esenyurt'ta 432 daireli Önay Life Residence projesini satışa çıkardı.  Projeden, 180 milyon lira hasılat bekleniyor.


ÖNAY Grup ve Tuna Ev-Ofis'in birlikte kurduğu Öntu Yatırım Ortaklığı, Esenyurt'ta Önay Life Residence projesini satışa çıkardı. Esenyurt'un Beylikdüzü sınırında 7 bin 700 metrekarelik arsa üzerinde yükselen projede 432 konut, 33 ofis ve dükkan yer alıyor. Arsa dahil 120 milyon lira yatırımla hayata geçirilen projeden 180 milyon liralık hasılat bekleniyor. Önay Life Residence'de 330 adet 1+1, 100 adet 2+1 ve 2 adet 3+1 daire yer alıyor. Daire büyüklükleri 63 ile 126 metrekare arasında değişiyor.


ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, dairelerin metrekaresinin 2 bin 800 TL'deıı başlayıp, 3 bin 400 liraya çıktığını belirterek, "Bölgede metrekare fiyatları 4 bin liranın altına inmiyor ancak ilk alanın kazanması için böyle bir fiyatla satışa çıkıyoruz. Bu bölgede birçok projeye imza attık. Daha önceleri hayata geçirdiğimiz projelerde de yatırımcımıza kazandırdık. Esenyurt'un Beylikdüzü sınırında hayata geçireceğimiz Önay Life Residence projemiz, yakında açılacak olan Mahmutbey-Esenyurt Metro hattıyla birlikte yüzde 100 prim yapacak" diye konuştu. 


Şu ana kadar dairelerin yüzde 20'sinin satışını gerçekleştirdiklerini söyleyen Bulut, projeyi Eylül 2018'de tamamlamayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.


VatanHaber Yeni Akit Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis'in ortaklaşa kurduğu ÖNTU Yatırım Ortaklığı İstanbul Esenyurt Beylikdüzü'nde Önay Life Residence projesini hayata geçirdi. 7 bin metrekare arazi üzerinde yükselen 432 konutun bulunduğu projede m2 fiyatları 2 bin 800 liradan başlıyor.


İSTANBUL Beylikdüzü'nde 7 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek Önay Lite Residence'nin taramanı yapıldı. 1 + 1,2+1 ve3+l'lenden oluşan 3 farklı tip daire seçeneğinin bulunduğu projede 29 katta 432 konut, 33 ofis ve dükkan yer alacak. 


YÜZDE 1 KDV AVANTAJI 

Metrekare fiyatının 2 bin 800 liradan başladığı Önay Life Residence'a daire genişlikleri 63 ila 126 metrekare arasında bulunuyor. Metrobüs ve toplu taşımaya 10 dakika uzaklıkta bulunan projede 7/24 resepsiyon hizmeti sunulacak. Yüzde 1 KDV avantajına sahip Önay Life Residence 2018 yılı ilk baharında teslim edilecek. 


Projeyi "Daha fazla hayat" sloganıyla inşa ettiklerini belirten ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, "Bu bölgede birçok projeye ve ilklere imza attık. Daha önceleri hayata geçirdiğimiz projelerde de yatırımcımıza her zaman çok kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz, Önay Life Residence projemiz, yakında açılacak olan Mahmutbey-Esenyurt Metro hattıyla birlikte yüzde 100 prim yapacak" dedi. Bulut, ön satışla projenin yüzde 20'sini sattıklarını söyledi. 


Yeni Akit
Haber Zaman Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...
Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis'in deneyimlerini birleştirerek kurdukları ÖNTU Yatırım Ortaklığı, İstanbul'un en hızlı gelişen yerleşim yerlerinden Beylikdüzü-Esenyurt'ta Önay Life Residence projesine başlıyor. 'Daha Fazla Hayat' sloganıyla her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu Önay Life Residence projesinde dairelerin metrekaresi 2.800 TL'den başlıyor. 120 milyon liralık yatırım bedeli ile 7 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek olan Önay Life Residence'da 432 konut, 33 ofis ve dükkan yer alıyor. Daireler 63 metrekareden başlayıp 126 metrekareye kadar çıkıyor. ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, " Öngörüm şu ki Esenyurt'un Beylikdüzü sınırında hayata geçireceğimiz projemiz, yakında açılacak olan Mahmutbey-Esenyurt Metro hattıyla birlikte yüzde 100 prim yapacak." dedi. Bulut, 2018'in ilkbaharında tamamlanacak projenin şimdiden çok yoğun bir taleple karşılandığını, şu anda yüzde 20'sini sattıklannı belirtti. 
ZamanHaber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis'in deneyimlerini birleştirerek kurdukları ÖNTU Yatırım Ortaklığı, Beylikdüzü-Esenyurt'ta Onay Life Residence projesine başlıyor. Dairelerin metrekaresinin 2 bin 800 TL'den başladığı proje, 432 konut 33 ofis ve dükkandan oluşacak ÖNTU Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut "Bölgede birçok projeye ve ilklere imza attık. Hayata geçirdiğimiz projelerde yatırımcımıza her zaman çok kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz" dedi.


Ekonomist