Çukurova Balkon

One Blackfriars Eylül'de satışta! Metrekaresi 30 bin dolar!

One Blackfriars Eylül'de satışta! Metrekaresi 30 bin dolar! One Blackfriars Eylül'de satışta! Metrekaresi 30 bin dolar!

St George tarafından Londra'da hayata geçirilen One Blackfriars, Eylül 2013'te resmi olarak satışa çıkıyor. Projede metrekare fiyatlar 30 bin dolardan başlıyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


One Blackfriars, St George tarafından Londra'da Times Nehri'nin yanı başında hayata geçiriliyor. Toplam 270 konuttan oluşan projede Radiant, Asscher ve Marquise olmak üzere 3 farklı kat seçeneği sunuluyor. One Blackfriars Londra projesinde 3-13 katlar arasında yer alan Radiant kısmında stüdyo, 1+1 ve 2+1'ler, 14-27 katlar arasında bulunan Asscher kısmında 2+1 ve 3+1 daireler, 28 ve 45.katlar arasında yer alan Marquise kısmında ise 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 


 


140 milyon dolara bin 800 metrekare tripleks

Projenin son katında ise bin 800 metrekare büyüklüğünde bir tripleks daire yer alıyor. One Blackfriars projesinde 1 adet bulunan bu daire 140 milyon dolardan satışa sunuluyor.


Metrekaresi 30 bin dolar

Büyüklükleri 51 metrekare ile bin 800 metrekare arasında değişen stüdyodan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı One Blackfriars projesinde metrekare fiyatlarlar 30 bin dolardan başlıyor. Fiyatların 1 milyon 100 bin dolardan başlangıç gösterdiği proje, Eylül 2013'te resim olarak satışların başlaması planlanıyor. 


 


Haftalık bin 100 dolar kira garantisi

One Blackfriars projesinde dileyen evini projenin satışını sürdüren Just Us Global tarafından kiralayabiliyor. Stüdyo daireler için haftalık ortalama bin 100 dolar kira garantisi verilen projede, sinema salonu, spa, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, sarap mahseni, otopark ve her türlü rezidans hizmeti yer alıyor. 


Aidatlar senelik 5 bin dolar

Aidatların senelik 5 bin dolar olduğu One Blackfriars projesinde bu rakam 2 taksit şeklinde alınıyor. Radiant katlarında yaşımın 2016 yılında başlaması planlanan projede tüm katların teslimi ise 2018 yılında yapılması planlanıyor. 


Londra'nın en yüksek ikinci konut projesi

Toplam 50 kattan oluşan One Blackfriars, tamamlandığında 180 metre yüksekliğiyle Londra'nın en yüksek ikinci konut projesi olacak.  


Çırağan Sarayı'nda Türk yatırımcılarına tanıtılan One Blackfriars projesi şu anda ön talep toplama süresinde. Proje, Londra ve Türkiye'de resmi olarak Eylül ayında satışa sunulacak. 


Şengül KIRMIZITAŞ/Emlakkulisi.com