Osool Turkey Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Osool Turkey Turizm Limited Şirketi kuruldu! Osool Turkey Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Osool Turkey Turizm Limited Şirketi Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Naim A. Abdallah tarafından kuruldu. 


Osool Turkey Turizm Limited Şirketi Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Naim A. Abdallah tarafından kuruldu. 

Osool Turkey Turizm Limited Şirketi konusu:
1. Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. 2. Her türlü malın alımı satımı pazarlaması ithalatı ihracatı imalatı ve e ticaretini yapar. 3. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. 4. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. 5. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. 6. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. 7. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir. 8. Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek. 9. Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak. 10. Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak. 11. Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. 12. Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motorsiklet, bisiklet, trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, grayder, silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. 13. Motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri, jantların alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak. 14. Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara, hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalarının bayilik, mümessilliklerini almak ve servislerini açmak, işletmek. 15. Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek. 16. Her türlü motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıt araçlarını, spor ve eğlence araçlarını, otomobil, otobüs, kamyon, kamyonet, tanker, TIR,minibüs, traktör, treyler, iş ve tarım makinaları ile akümülatör ve bunlara ait makine ve yedek parçalarını ve her türlü lastiklerini, otomotiv aksam ve parçalarını kiraya vermek, kiralamak, alımı ve satımı işlerini tüm boyutları ile yapmak, bunların ithalatını, ithalat mutemetliğini ve ihracatını yapmak, yine bunların servis, bakım, onarım ve pazarlamasını yapmak, 17. İnsan ve malların kara, hava ve deniz taşımacılığını yapmak,bu amaçla gerekli olan tır filolarını kurmak, satın almak, satmak, kiralamak ve kiraya vermek, 18 .Karayolu Tasıma Yönetmeligi kapsamında faaliyette bulunmak ve karayolu ile sehirlerarası yolcu tasımacılıgı yapmak...

Adres: Mecidiyeköy Mah. Atakan Sok. No: 7-9/24 ŞİŞLİ