Otoport AVM'de 2.5 milyon dolara galeri!

Otoport AVM'de 2.5 milyon dolara galeri!Otomobil alışveriş merkezi konseptiyle projelendirilen Otoport’ta maksimum oto galeri fiyatı 2 milyon 500 bin dolar olarak belirlendi…


Kullar İnşaat ve Gül Yapı A.Ş. ortak yatırımı ile inşa edilen Otoport, otomobil alışveriş merkezi olarak hizmet verecek.  160 birimden oluşan projede galeriler müşterinin isteğine göre birleştirilebilecek. Otoport’ta galerilerin fiyatları 250 bin dolar ile 2 milyon 500 bin dolar arasında değişiyor. Yüzde 30 peşinatla 24 ay vade uygulanıyor. Otoport’ta otogalerilerin alanları 100 metrekareden başlıyor, 6 bin metrekareye kadar çıkıyor.

Beylikdüzü’nde inşa edilen Otoport projesini Mimar Metin Hepgüler tasarladı. Toplam 120 bin metrekarelik alana kurulacak olan Otoport’un inşaat alanı da 120 bin metrekare.

Otoport AVM yılın 365 günü saat 22.00'a kadar açık olacak. Otoport projesinde teslimler 2011 yılının Aralık ayında başlayacak.7 katlı olarak tasarlanan Otoport'ta yer alan mağazalar, kiralama ve satış olarak yatırımcılara sunuluyor. 

Galerilerin arasında duvarların olmadığı Otoport'ta ziyaretçiler binanın bir ucundan diğer ucunu görebilecek. Dileyenler için rehberli buggy'ler hizmet verecek çünkü binadaki koridorların toplam uzunluğu üç kilometreyi buluyor.

Otoport, go-kart pisti, restoranlar, kafeler, çocuk oyun alanları, yapı market, servisler ve banka şubeleriyle aynı zamanda iş ve eğlence merkezi yer alacak.

0212 875 06 07

www.otoport.com.tr


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com