28 / 06 / 2022

Palmiye Evleri Esenyurt nerede!

 Palmiye Evleri Esenyurt nerede!

Firma: Önay Grup

Proje: Palmiye Evleri

Palmiye Evleri Esenyurt nerede sorusuna yanıt olarak Önay Grup Palmiye Evleri adres bilgisi Beylikdüzü Mevkii Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. No:15 Esenyurt-İSTANBUL şeklinde belirtiliyor.Palmiye Evleri'nde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor.  Palmiye Evleri  Esenyurt nerede sorusu haberimizin devamında yanıt buluyor.


Palmiye Evleri projesi Avrupa yakasında Esenyurt'da hayata geçiriliyor. Esenyurt Palmiye Evleri projesi  Önay Grup  girişimiyle yükseliyor. 3 blok olarak inşa edilen projede teslimlerin 2014 yılında yapılması planlanıyor.


Fitness center, sauna, kapalı otopark, toplantı salonları ve yüzme havuzu gibi olanakları sağlayan Önay Grup Palmiye Evleri için yüzde 25 peşinat sonrasında banka kredisi kullanılıyor.


Projede toplamda 192 adet daire bulunuyor. Önay Grup Palmiye Evleri fiyat bilgisi için  0212 853 13 13 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Palmiye Evleri projesi CarrefourSA, Real ve Bauhaus'a yakın mesafede yükseliyor.


Palmiye Evleri Esenyurt nerede!

Palmiye Evleri Esenyurt nerede:  Beylikdüzü Mevkii Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. No:15 Esenyurt-İSTANBULÖnay Grup Palmiye Evleri iletişim

Telefonu :(0212) 853 13 13

Web Adresi: www.onaypalmiye.com

Çiğdem ALKAN/Emlakkulisi.com


projeye sor