Papatya Residence1'de 108 bin YTL'ye!

Papatya Residence1'de 108 bin YTL'ye!

Düzlem Yapı, Beylikdüzü'nde stüdyo daire odaklı Papatya Residence-1 projesini, 2 bin 115 metrekare alan üzerinde gerçekleştiriyor.
Tek blokta yer alan 196 daireden oluşan projede fiyatlar 108 bin YTL'den başlıyor ve 155 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Çocuklu çağdaş profesyoneller, kariyer sahibi genç bekarlar ve ebeveynleri hedefleyen proje, Aralık 2009'da tamamlanacak. Yüzde 70'i satılan proje geniş sosyal donatıları ve 15'inci kattaki yürüyüş alanı ile dikkat çekiyor. Düzlem Yapı Proje Müdürü Esra Köksal, Papatya Residence 1 projesiyle ilgili sorularımızı yanıtladı.

Papatya Residence 1 projesini genel özellikleriyle anlatır mısınız?
Düzlem Yapı, Beylikdüzü'nün hızla gelişen bölgesi Nazım Hikmet Bulvarı'ndaki tek bloktan oluşan Papatya Residence 1 projesini hayata geçiriyor. 196 konutluk çağdaş bir yaşam alanı kuruluyor. 2.115 metrekare alan üzerine kurulan proje Beylikdüzü bölgesinin önemli bir ihtiyaç ve eksik olan stüdyo dairelere odaklanıyor. Fonksiyonellik ve estetiği buluşturuyoruz. Keyifli bir yaşam sürmek için ihtiyaç duyulan her detayın düşünüldüğü, evinizde otel konforunun ve rahatlığının sunulduğu projede farklı büyüklüklerde tasarlanan dairelerde dünyanın en prestijli markalarıyla yaşayacak, resepsiyon, vale, temizlik, uyandırma, alışveriş yardımcısı, oda servisi gibi hizmetleri sayesinde hayatın tadını çıkartmaya vakit bulacaksınız .

Projenin diğerlerinden ayrılan en önemli özellikleri neler?
En üst düzeyde güvenlik olanakları, konfor ve dünya markalarıyla donanmış projemizde, baştan sona butik bir proje konseptiyle tasarlandı. Çevredeki rakiplerin arasında kendini rahat hissetme, yeni teknolojiyi uygulayarak modern bir yapı inşaa edilmesi... İstanbul'un hızlı gelişen bölgesinde farklı mimaride bir proje olması, 15'inci katta yürüyüş alanının olması da önemli bir özelliği.

Yüzde 70'i satıldı
Konutların özellikleri...
Blok girişlerinde güvenlik görevlisi ve TV entegrasyon bağlantılı güvenlik kamerası, 24 saat kapalı devre kamera izleme sistemi ve güvenlik personeli. Blokta 3 adet 10 kişilik asansör, 1 adet yangın asansörü ve 1 adet servis ve sedye asansörü olmak üzere güvenlik alarmlı 5 asansör mevcut. Ortak mahallerde merdiven sahanlıklarında ve asansörlerde jeneratör bulunuyor. Blokta 3 bodrum kat yer alıyor. Her daire için bir kapalı otopark mevcut. Dış cephede ısı izolasyonu mantolama yapıldı. Tv uydu sistemleri, mutfakta bulaşık makinesi, set-üstü ocak, gömme fırın ve davlumbaz, özel tasarımlı mutfak ve banyo dolapları, Fransız balkonlar, basınçlı yangın merdiveni, cam ve alüminyum güneş kırıcılar, otopark ve araç yıkama hizmeti bulunuyor.

Kaç çeşit konut var? Bunların büyüklükleri nedir?
Projede üç tip daire bulunuyor. Bunlar 1 oda 1 salon (106 metrekare), 2 oda 1 salon (115 metrekare). İstenildiği taktirde talep üzerine 2 adet 1 oda 1 salon daireyi birleştirebiliyoruz ve 3 oda 1 salon daire haline getiriyoruz. Böylece 212 metrekare büyüklükte oluyor.

Projenin baslama tarihi nedir? Ne zaman tamamlanacak?
Papatya Residence 1, 2007 yılının Haziran ayında başladı. 2009 Aralık'ta ayında teslim edilecek.

Satışlar nasıl gidiyor? Yüzde kaçı satıldı? İlgi nasıl?
Çok fazla tanıtım yapmamamıza ve son aylarda emlak satışlarındaki daralmaya rağmen fiyatlar ve projemiz birebir örtüştüğü için bizim projemiz bu durumdan çok fazla etkilenmedi. Projenin yüzde 70'i satıldı. Müşteri profilimiz genellikle A plus grubu. Projemize olan ilgi sadece Beylikdüzü ve çevresi ile sınırlı değil Bakırköy, Ataköy, Bahçelievler, Şişli ve Anadolu yakasında yaşayanlar, evli ve çocuklu çağdaş profesyoneller, kariyer sahibi genç bekarlar ve ebeveynleri, kısacası üst ve orta yatırımcı kitlesi. Satışlarımızda anlaşmalı olduğumuz bir banka var. Faiz oranı 0.54 den başlıyor 60 aya kadar da vadelendirme yapılabiliyor. Şirket bünyemizde yaptığımız kampanyalarımızla da 12 aya kadar taksit imkanı sunabiliyoruz.

Fiyat aralığını belirtir misiniz?
Fiyatlarımız 108 bin YTL'den başlıyor ve 155 bin YTL'ye kadar çıkıyor.

Projeden görüntüler için tıklayınız...

www.papatyaresidence.com

0 212 854 28 81

Hürriyet