28 / 06 / 2022

Park Mozaik projesinde evini şimdi al, teslimde öde kampanyası!

Park Mozaik projesinde evini şimdi al, teslimde öde kampanyası!

TEPE ve MESA, birlikte yürüttükleri PARK MOZAİK için çok özel bir kampanya hazırladı.PARK MOZAİK'ten ev almak isteyenlere; hem peşinatı hem de banka kredisi taksitlerini teslimden sonra ödeyebilecekleri bir kampanya sunuyor.Tüm projelerinde insanı ve yaşam kalitesini öncelik olarak belirleyen TEPE ve MESA yeşil alanı ve yaşam kalitesini esas alan tasarımıyla Ankara’nın en özel projesini yarattı. 


Türkiye’nin iki prestijli markası TEPE ve MESA tarafından hayata geçirilen PARK MOZAİK; yemyeşil peyzajı, çok renkli tasarımı ile konforlu, keyifli ve farklı yaşam olanaklarını birarada sunan benzersiz konsepti ile fark yaratıyor. 


Toplam 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerine inşa edilen PARK MOZAİK’te 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede yeralan daireler, panoramik kent manzarasının yanısıra oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla buluşma fırsatı sunuyor. 


“ŞİMDİ AL, TESLİMDE ÖDE” KAMPANYASI

Ankara’nın ihtiyaçlarını çok iyi bilen TEPE ve MESA, Yaşamkent’te inşaatına devam ettikleri PARK MOZAİK projesinden ev almak isteyenlere; hem peşinatı hem de banka kredisi taksitlerini teslimden sonra ödeyebilecekleri bir kampanya hazırladı. 


Birinci etap teslimleri Aralık 2016’da gerçekleştirilecek PARK MOZAİK’ten konut almak isteyenler, peşinatı ve banka kredisi taksitlerini teslimden sonra, Ocak 2017’de ödeyebilecekler. Böylelikle Ankaralılar, PARK MOZAİK’te yaşama ayrıcalığını yakalarken, ödeme kaygısı yaşamadan yeni evlerine kolaylıkla yerleşebilecekler. PARK MOZAİK, TEPE ve MESA’nın güçlü yapısı sayesinde, bulunduğu bölgenin hızla artan değeri ile sağlam bir yatırım şansına da dönüşmüş olacak. 


MEYDANLARI DA FARK YARATIYOR

Başkentin en renkli projesi PARK MOZAİK’te, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 alternatiflerden oluşan, ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan toplam 885 daire bulunuyor. 


Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlanan PARK MOZAİK, ailelere komşularıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ortak yaşam alanları da sunuyor. PARK MOZAİK’e adım atanları girişte Yaşam Meydanı karşılıyor. Yaşam Meydanı’nı, maket yelkenlerin yüzdürülebileceği dev süs havuzu ve oyun parkının çok ötesinde, çocuklara özel tasarlanmış Macera Adası çevreliyor. Meydanın bitiminde ise amfi tiyatro olarak da kullanılabilecek sanat merpenleri bulunuyor. Canlı Meydan ise piknik, şenlik mekanı ve hatta yazlık sinema olarak kullanılabilecek dev bir yeşil alana ev sahipliği yapıyor. 


Site boyunca, yatay blokların tam ortasında yeralan ve her biri farklı konseptlere göre düzenlenen Binbir Dilek Meydanı, Aromatik Meydan, Okuma Meydanı, Mistik Meydan ve Mozaikli Yol ise PARK MOZAİK sakinlerinin renkli ve huzurlu buluşma noktalarını oluşturuyor. 


TESCİLLİ YEŞİL

Dünyada enerji ve çevre dostu tasarımda lider binalara verilen LEED GOLD sertifikasına aday PARK MOZAİK’in kule bloklarında pencereler, panoramik kent manzarasını konutlara taşıyor. Çift cepheli olarak tasarlanan yatay bloklar ise; oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzları ile doğayla içiçe yaşamlar sunuyor. PARK MOZAİK her penceresinden farklı bir renk, farklı bir keyif yansıtıyor. 


PARK MOZAİK, elverişli konumu ile şehrin tüm olanaklarından kolayca yararlanabilme imkanı sağlarken, yaşama dair tüm unsurları da etrafında bulunduruyor. Bölgede bulunan özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan PARK MOZAİK, metro ve yeni yapılan anayollarla da kolay ulaşım avantajına sahip.


www.tepemesa.com
Haber Habertürk Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı....Bugüne kadar 100 bine yakın konut üreten Tepe ve Mesa, Ankara'daki Park Mozaik'te hem peşinat hem de banka kredisi taksitlerinin teslimden sonra ödenebileceği kampanya hazırladı. Buna göre, birinci etap teslimleri Aralık 2016'da başlayacak olan projede konut alanlar peşinatı ve banka kredisi taksitlerini Ocak 2017'de ödeyebilecekler. 


885 DAİRE VAR 


75 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen projede, 885 daire yer alıyor. Mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlanan projede birden çok meydan ve yürüyüş yolu bulunuyor.  HabertürkHaber Milliyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Tepe ve Mesa ortaklığıyla Ankara'da hayata geçirilen Park Mozaik projesinde, 'evini şimdi al, teslimde öde' kampanyası başladı. Yaşamkent'te inşaatı devam eden projeden ev almak isteyenlere hem peşinatı, hem de banka kredisi taksitlerini teslimden sonra ödeme imkanı sağlandı. Birinci etap teslimleri Aralık 2016'da gerçekleştirilecek projeden konut almak isteyenler, peşinatı ve baııka kredisi taksitlerini teslimden sonra, Ocak 2017'de ödeyebilecek. Toplam 75 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen projede 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 alternatiflerden oluşan toplam 885 daire bulunuyor. Dünyada enerji ve çevre dostu tasarımda lider binalara verilen Leed Gold sertifikasına aday Park Mozaik'in kule blokları kent manzarasını konutlara taşıyor. Çift cepheli olarak tasarlanan yatay bloklar ise oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla içiçe bir yaşam vaat ediyor.


Milliyet
Haber Yurt Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Tepe ve Mesa ortaklığıyla Ankara'da hayata geçirilen Park Mozaik projesinde, 'evini şimdi al, teslimde öde' kampanyası başladı. Yaşamkent'te inşaatı devam eden projeden ev almak isteyenlere hem peşinatı, hem de banka kredisi taksitlerini teslimden sonra ödeme imkanı sağlandı. Birinci etap teslimleri Aralık 2016'da gerçekleştirilecek projeden konut almak isteyenler, peşinatı ve banka kredisi taksitlerini teslimden sonra, Ocak 2017'de ödeyebilecek. 
Yurt Gazetesi