26 / 09 / 2022

Park Verde Sitesi'nde 120 bin TL'ye!

Park Verde Sitesi'nde 120 bin TL'ye!

Çekmeköy Taşdelen'de hayata geçirilen Park Verde Sitesi'nin Eylül 2011'de tamamlanması planlanıyor...Toplam 12 bin 100 metrekare arsa üzerinde, 37 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olan Park Verde, Çekmeköy Taşdelen'de hayata geçiriliyor.

BGM İnşaat ile Ekcan İnşaat tarafından inşa edilen Park Verde'de fiyatlar 120 bin TL ile 350 bin TL arasına değişiyor. Park Verde'de şu an için herhangi bir banka anlaşması bulunmuyor. Tüm bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor.

200 konuttan meydana gelen projede alanları 61 metrekare olan 1+1'ler, 105 metrekare olan 2+1'ler ve alanları 148 metrekare olan 3+1'ler yer alıyor.

İnşaatına Şubat'ta başlanan ve Eylül 2011'de tamamlanması planlanan Park Verde Konutları'nın ortak alanlarında, parklar, yürüyüş parkurları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, yüzme havuzu, otopark yer alıyor.

Park Verde Evleri; Carrefour Vega'ya 6 dakika, BJK Tesislerine 4 dakika, IKEA'ya 5 dakika mesafede olan Park Verde; Sinpas Central Life, Ağaoglu MyTown, Mayavera, Fibalife, Evidea, Emlak GYO'nun İdealistkent projesine yakın bir konumda bulunuyor.

İstanbul´un oksijen kaynaklarından biri olan Taşdelen ormanına ve  Emlak GYO´nun Çekmekoydeki 1000 konutluk yeni projesinde yakın bir konumda, Fibalife ve Evidea´nın 3 km ilerisinde, merkezi noktalara çok kolay ulaşım imkanı olan 37500 m2 lik bir arsada yapılacak konutlar 2 oda, 3 oda, 4 oda + salon olarak tasarlanmıştır Çekmekoy-Şile  otobanına son derece kolay girişi ve çıkışı  olan arsanın yaklaşık  % 15 i tünel kalıp sitemi ile yapılacak konutlardan oluşacak, kalanı yeşil alanlar, parklar, yürüyüş parkurları, tenis kortları, basketbol ve  voleybol sahaları, yüzme  havuzu ve  diğer sosyal ve sportiv tesisler dolduracaktır.

Yapılacak  imalatlar Bayındırlık Bakanlığı genel  teknik şartnamesi hükümlerine uygun yöntem, kalite ve  fiyatta olacaktır. Kullanılacak  bütün  malzemeler Bayındırlık Bakanlığı  şartnamelerine  uygun ve  TSE normlarında  olacaktır.  

Binalar  betonarme  karkas olacaktır.  Radye temel  ve  tünel  kalıp  sistemi ile  inşa  edilecektir. Dış duvarlar prekast  ve  tuğla, iç duvarlar ise tuğla  duvar ve  betonarme  perde  vs  yapılacaktır.      

Katlar  arasında ses  yalıtım şiltesi  kullanılacaktır. Dış cepheler suya  dayanıklı dış  cephe  boyası ile boyanacaktır.  Isı  yalıtımı   için  dış duvarların iç  yüzeylerinde ısı yalıtımlı alçı  plaka kullanılacaktır. Çatılarda   ısı  yalıtımı olacaktır.  Bina  bodrumlarında dışardan  su  yalıtımı yapılacak, bodrum  tavanına  ısı yalıtımı yapılacaktır.
 
İnce Yapı
Döşeme kaplamaları
Antre,  Koridor, Mutfak, Balkon ve  Banyolar :  Vitra, Çanakkale, Toprak vb
gibi birinci sınıf yerli seramik
Salon    :  Laminant parke  ,     Yatak  odaları    :  Birinci  kalite  halı

Duvar  kaplamaları
Antre,  Koridor,  Salon, Mutfak,  Yatak odaları : Alçı sıva  üzeri su bazlı saten  boya,     Banyolar   :  Birinci  sınıf  yerli   seramik  +  bordür.

Tavan  kaplamaları
Antre,  Koridor,  Salon, Mutfak,  Yatak odaları : Saten alçı  sıva ve plastik boya
Banyolar: Vinil kaplı alçı panel asma  tavan  veya benzeri.

Kapılar
Daire girişlerinde   çelik kapı, iç kapılar  ahşap  kasalı,  ve  pervazlı Amerikan panel  tipi olacaktır.

Armatür, vitrifiye, küvet
Banyolarda akrilik küvet, Vitra, ECA, Çanakkale, Toprak vb markalı birinci sınıf yerli vitrifiye ve armatür.
Ebeveyn banyolarda : Akrilik küvet veya duş teknesi, birinci sınıf yerli vitrifiye ve armatür.

Yangın
Her  blokta yangın  kaçış  merdiveni,
Her katta yangın dolabı,
Projesine uygun yerlerde yangın ihbar butonu,
Yangın alarm  sistemi.
 
Teknoloji
Yapılarda betonarme taşıyıcı duvarların ve döşemelerin  birlikte ve tek işlemde yerinde dökümünü sağlayan  bir yapı sistemidir.
Bu sistem depreme karşı en güvenli çözüm  olarak ortaya çıkmaktadır.

http://www.parkverde.com/parkverde.asp

[email protected]

0216 620 99 27

Ebru DUMAN/emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

 
Geri Dön