Park Yaşam Ataşehir'de 4 ay yüzde 70 oranında satış gerçekleşti!

Park Yaşam Ataşehir'de 4 ay yüzde 70 oranında satış gerçekleşti! Park Yaşam Ataşehir'de 4 ay yüzde 70 oranında satış gerçekleşti!

Park Yaşam Ataşehir projesinde, tapu resmi kayıtlarına göre; 2016 yılı ilk çeyrek döneminde Türkiye geneli en çok satılan proje oldu.Türkiye’de dikkat çeken projelere imza atan, mimari- peyzaj tasarımları, çevre dostu yapıları ve yarattığı yaşanılabilir alanları ile herkesin hayalindeki konutların markası haline gelen İZKA İnşaat, proje ortağı Gültekinler İnşaat ile Çiğli Ataşehir’de hayata geçen ve yatırımcının yüzünü güldüren ‘Park Yaşam Ataşehir’  projesiyle, tapu resmi kayıtlarına göre;   2016 yılı ilk çeyrek döneminde Türkiye geneli en çok satılan proje’ oldu.


Ocak ayında lansmana çıkılan projede, 4 ay içerisinde %70 oranında satış gerçekleşti.


‘Park Yaşam Ataşehir’ ile ilgili konuşan proje Satış Müdürü Sedef Dugalı :’ Projemiz, İzmir’in gelecek dönem en değerlenen bölgesinde ve stratejik olarak da en önemli projelerin yanıbaşında konumlanırken az katlı ve modern yatay mimarisi ile, sıcak bir atmosfere de ev sahipliği yapıyor. Çevre yolu ana bağlantı noktaları arasında yer alan merkezi lokasyonu, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında yer alması projenin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor.  Aileler için oluşturulan konsept içerisinde 7/24 site güvenliği, kapalı ve açık yüzme havuzu, kapalı spor tesis alanı, yürüyüş ve bisiklet yolları, kamelyalar, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, basketbol sahası ve açık ve kapalı olmak üzere spor alanları da 52 dönümlük arazi üzerinde konumlandırılıyor. ‘dedi. Proje genelinde en çok satışı gerçekleştirilen daire tipleri arasında ise geniş m2’li daire seçenekleri yer alıyor. Hem yatırım hem yerleşim için değerlendirilebilecek projede , 1+1 daire tipleri 86 m2’lik geniş alanlardan oluşuyor. Tercihlerini yatırım için 1+1 ve 2+1 tiplerinden yapan yatırımcılar, oturmak için ise aile konseptinin ağır bastığı 2+1,3+1, 3+2 teraslı daire tiplerini tercih ediyor.


İnşaat çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği proje teslimatlarının 2017 Aralık ayında yapılması planlanıyor


AVRUPA BİRLİĞİ KAPSAMINDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK VE KALİTELİ BİR YAŞAM SUNAN İZMİR'DEKİ İLK PROJE 


Park Yaşam Ataşehir projesi,  çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalar ile sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak adına bölgenin ‘İlk Yeşil Bina Leed Sertifikası’nı almaya aday projesi.  Proje aynı zamanda İzmir’de bir ilki gerçekleştirerek, yasal mevzuat kapsamında yetkili mercilerce onaylanmış olan yüksek enerji verimliliğini tasdik eden “B” sınıfı Enerji Kimlik belgesini (EKB) de aldı. Park Yaşam Ataşehir projesinin, “C” Enerji Sınıfı’na göre %20’den daha fazla enerji tasarrufu sağlayan “B Sınıfı Enerji Kimlik Belgesi” almaya hak kazanmasında, İZKA İnşaat’ın projede tercih ettiği doğa dostu konsept büyük rol oynuyor. Projedeki konutlar, daha az enerji kullanması ve iyi bir ısıl konfora sahip olmasının yanı sıra sera gazı salınımının azaltılmasına da katkı sağlıyor.  


NATÜREL SATIŞ OFİSİMİZE DAVETLİSİNİZ…

İzmir’de özgün bir satış ofisi yaptıklarını dile getiren ve kısa sürede beklenenden daha hızlı satış gerçekleştirdiklerini dile getiren Dugalı ; “ Leed sertifikasına aday olan Park Yaşam Ataşehir,  insan odaklı ve doğa dostu bir proje olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor. Geleneksel yaşama duyduğunuz özlemi bulabileceğiniz Park Yaşam Ataşehir ofisimizde aynı zamanda modern dokunuşları ve tasarımları görebileceğiniz örnek dairemizi de gezme şansına sahip olacaksınız. Projeyi daha yakından görmek ve hayallerine bir adım daha yaklaşmaları için herkesi satış ofisimize davet ediyoruz. ‘diye konuştu.


Web: www.parkyasamatasehir.com

Tel: 444 3 893


Haber Hürriyet'te şu şekilde yer aldı


İZKA İnşaat, proje ortağı Gültekinler İnşaat ile Çiğli Ataşehir'de hayata geçirdiği, tanıtımı ocat ayında yapılan 'Park Yaşam Ataşehir' projesinin satış oranını yüzde 70'e ulaştığı açıklandı. 


Park Yaşam Ataşehir Proje Satış Müdürü Sedef Dugalı, 52 dönüm alanda uygulanan projenin büyük ilgi gördüğünü söyledi. Dugalı, "Projemiz, İzmir'in gelecek dönem en değerlenen bölgesinde ve stratejik olarak da en önemli projelerin yanıbaşında konumlanırken az katlı ve modern yatay mimarisi ile, sıcak bir atmosfere de ev sahipliği yapıyor. Çevre yolu ana bağlantı noktaları arasında yer alan merkezi lokasyonu, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında yer alması projenin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Ocak ayında lansmanı yapılan projenin yüzde 70'i satıldı. İnşaat çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği proje teslimatlarının 2017 Aralık ayında yapılması planlanıyor" dedi. 


Hürriyet 
Haber Posta Ege Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...İZKA İnşaat proje ortağı Dugalı, "Merkezi lokasyonu, Gültekinler İnşaat ile Çiğli'de otoyol, hastane, okul ve alışveriş hayata geçirdiği ve tanıtımı ocak merkezlerinin tam ortasında yer ayında yapılan 'Park Yaşam alması, projenin tercih edilme Ataşehir' projesinin satış oranının sebepleri arasında. İnşaat yüzde 70'e ulaştığı açıklandı. çalışmaları hız kesmeden devam 52 dönüm alanda uygulanan eden projemizde, teslimatların projenin büyük ilgi gördüğünü 2017 Aralık ayında yapılması belirten Satış Müdürü Sedef planlanıyor" diye konuştu. 
Posta Ege

Haber Milliyet Ege Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...İZKA'nın tanıtımını yaptığı projenin teslimatları 2017 Aralık ayında başlayacak.


İZKA İnşaat, proje ortağı Gültekinler İnşaat ile Çiğli Ataşehir'de hayata geçirdiği, tanıtımı ocak ayında yapılan 'Park Yaşam Ataşehir' projesinin satış oranını yüzde 70'e ulaştığı açıklandı. 


Yatay mimari 


Park Yaşam Ataşehir Proje Satış Müdürü Sedef Dugalı, 52 dönüm alanda uygulanan projenin büyük ilgi gördüğünü söyledi. Dugalı, "Projemiz, İzmir'in gelecek dönem en değerlenen bölgesinde ve stratejik olarak da önemli projelerin yanıbaşında konumlanırken az katlı ve modern yatay mimarisi ile, sıcak bir atmosfere de ev sahipliği yapıyor. Çevre yolu ana bağlantı noktaları arasında yer alan merkezi lokasyonu, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinin ortasında yer alması projenin tercih edilme sebepleri arasında. Ocak ayında lansmanı yapılan projenin yüzde 7O'i satıldı, dedi. 


'Park Yaşam Ataşehir" projesinin satış oranı yüzde 70'e ulaştı. 52 dönüm alanda uygulanan projenin inşaat çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Proje teslimatlarının 2017 Aralık ayında yapılması planlanıyor. 
Milliyet Ege
Haber Habertürk Egeli Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Türkiye'de dikkat çeken projelere imza atan İZKA İnşaat ve Gültekinler İnşaat'ın Çiğli hayata geçirdiği 'Park Yaşam Ataşehir' projesi, yılın ilk üç ayında Türkiye genelinde en çok satılan proje' oldu.


İZKA İnşaat, proje ortağı Gültekinler İnşaat ile Çiğli Ataşehir'de hayata geçen ve yatırımcının yüzünü güldüren 'Park Yaşam Ataşehir' projesiyle, tapu resmi kayıtlarına göre '2016 yılı ilk çeyrek döneminde Türkiye geneli en çok satılan proje' oldu. Ocak ayında lansmana çıkılan projede, 4 ay içerisinde yüzde 70 oranında satış gerçekleşti. Proje ile ilgili bilgi veren Satış Müdürü Sedef Dugalı, "Projemiz, İzmir'in gelecek dönem en değerlenen bölgesinde ve stratejik olarak da en önemli projelerin yambaşmda konumlanırken az katlı ve modern yatay mimarisi ile sıcak bir atmosfere de ev sahipliği yapıyor" dedi. 


MERKEZİ NOKTADA 


Dugalı, şöyle devam etti: "Çevre yolu ana bağlantı noktaları arasında yer alan merkezi lokasyonu, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında yer alması projenin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Aileler için oluşturulan konsept içerisinde 7/24 site güvenliği, kapalı ve açık yüzme havuzu, kapalı spor tesis alanı, yürüyüş ve bisiklet yolları, kamelyalar, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, basketbol sahası ve açık ve kapalı olmak üzere spor alanları da 52 dönümlük arazi üzerinde konumlandırılıyor. Leed sertifikasına aday olan projemiz, insan odaklı ve doğa dostu bir proje olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor. Projeyi daha yakından görmek için herkesi satış ofisimize davet ediyoruz." 


Yüksek enerji verimliliği 


Park Yaşam Ataşehir projesi, bölgenin 'İlk Yeşil Bina Leed Sertifikasını almaya aday projesi. Proje aynı zamanda İzmir'de bir ilki gerçekleştirerek, yasal mevzuat kapsamında yetkili mercilerce onaylanmış olan yüksek enerji verimliliğini tasdik eden "B" sınıfı Enerji Kimlik belgesi aldı. Projenin, "C" Enerji Sınıfı'na göre yüzde 20'den daha fazla enerji tasarrufu sağlayan "B Sınıfı Enerji Kimlik Belgesi" almaya hak kazanmasında, İZKA İnşaat'ın projede tercih ettiği doğa dostu konsept rol oynuyor. 
Habertürk Egeli


Haber Dünya Gazetesi'nde şöyle yer aldıPark Yaşam Ataşehir, en çok satılan proje oldu İZKAİnşaat ve Gültekinler İnşaat tarafından Çiğli Ataşehir'de hayata geçirilen Park Yaşam Ataşehir projesi, tapu resmi kayıtlarına göre, 2016 yılı ilk çeyrek döneminde Türkiye genelinde en çok satılan proje oldu. Ocak ayında lansmana çıkılan projede, 4 ay içinde yüzde 70 oranında satış gerçekleşti. 


Park Yaşam Ataşehir'in İzmir'in gelecek dönemde en çok değerlenecek bölgesinde konumlandığını belirten Proje Satış Müdürü Sedef Dugalı, "Projemiz, stratejik olarak da en önemli projelerin yanı başında yer alıyor. Az katlı ve modern yatay mimarisi ile sıcak bir atmosfere sahip. Çevre yolu ana bağlantı noktaları arasında bulunması, merkezi lokasyonu, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinin taçı ortasında yer alması projenin tercih edilme sebepleri arasında. Projenin konsepti aileler düşünülerek tasarlandı. 52 dönümlük arazi üzerinde kurulu bu proje 7-24 site güvenliği, kapalı ve açık yüzme havuzu, kapalı spor tesis alanı, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun alanları ile ailelere aradıkları her şeyi sunuyor" dedi. 


En çok büyük daireler satıldı Dugalı, proje genelinde en çok satışı gerçekleştirilen daire tipleri arasında ise geniş metrekareli daire seçeneklerinin yer aldığını belirterek, "Hem yatırım hem yerleşim için değerlendirilebilecek projede 1+1 daire tipleri 86 metrekarelik geniş alanlardan oluşuyor. Yatırımcılar 1+1 ve 2 +1 tiplerinden tercih yaparken, oturmak için ise aile konseptinin ağır bastığı 2 +1,3+1 ve 3+2 teraslı daire tiplerini tercih ediyorlar" diye konuştu. 


Park Yaşam Ataşehir Projesi'nin bölgenin 'İlk Yeşil Bina Leed Sertifikası'nı almaya aday olduğunu dile getiren Dugalı, "Proje aynı zamanda İzmir'de bir ilki gerçekleştirerek enerji verimliliğini tasdik eden B sınıfı Enerji Kimlik Belgesi'ni (EKB) de aldı. C Enerji Sınıfı'na göre yüzde 20'den daha fazla enerji tasarrufu sağlayan "B Sınıfı Enerji Kimlik Belgesi" almaya hak kazanmasında, İZKA İnşaat'ın projede tercih ettiği doğa dostu konsept büyük rol oynuyor" dedi. 


Satış ofisi de doğa dostu İzmir'de özgün bir satış ofisi yaptıklarını dile getiren ve kısa sürede beklenenden daha hızlı satış gerçekleştirdiklerini dile getiren Dugalı," LEED Sertifıkası'na aday olan Park Yaşam Ataşehir, insan odaklı ve doğa dostu bir proje olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor. Geleneksel yaşama duyulan özlemi yaşatan Park Yaşam Ataşehir ofisimizi ziyaret edenler örnek dairemizi de gezebiliyor" dedi. 


Dünya