02 / 12 / 2022

Patladı... Selçuk Geçer'den son dakika dolar yorumu: ''Doları tut tutabilirsen''

Patladı... Selçuk Geçer'den son dakika dolar yorumu: ''Doları tut tutabilirsen''

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) trafından  Temmuz 2022’ye yönelik Dış Ticaret İstatistikleri şimdi açıklandı. Selçuk Geçer, istatistikler ile ilgili ''patladı'' yorumu yaptı ve hemen ardından doların ne olacağını açıkladı.DOLARDA SON DURUM

Dolar kuru haftanın ilk işlemgününe yükselişle başladı. Dolar kuru şu dakikalarda alış fiyatı  18,22 TL, dolar satış fiyatı ise 18,23 TL seviyesinde işlem görüyor.

Geçtğimiz hafta cuma günü Fed Başkanı Powell'ın, Jackson Hole konferasında verdiği yüksek faiz oranlarının uzun süre devam edeceğine yönelik gelen mesajları doları önde gelen para birimleri karşısında 20 yılın zirvesine çıkardı. 

Dolar endeksi cuma günkü topalntının ardından bugün 109,44 seviyesine yükselerek 20 yılın tarihi rekorunu kırdı.

''Güçlü dolara aldanmayın, zayıflıkları artıyor'' diyen Financial Times uyardı! Acele etmeyin! Sadece hazır olun

Dolar coştu, altın tuzla buz! Uzmanlar uyarıyor! Bu gelişmeler yaşanırsa altın ve dolar böyle olacak

Dolarda 20 yıl aradan sonra bir ilk yaşanıyor! Bu rakam görenlerin aklını alacak! Çabuk bakın...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön