Pelican Hill`de peşin ödeyene yüzde 7 indirim

Pelican Hill`de peşin ödeyene yüzde 7 indirim

Pelican Hill Residence'da peşin ödemelerde yüzde 7 indirim, ya da yüzde 30 peşin, 24 ay taksitli ödeme imkanı sunuyor. Projede fiyatlar 153 bin dolardan başlıyor.Pelican Hill Residence'dan peşin ödemede % 7 indirim fırsatı

KKG Grubu, Büyükçekmece'de satışa sunduğu Pelican Hill Malikaneleri'nin ardından Mart'ta başlattığı ve yarısını sattığı Pelican Hill Residence'da peşin ödemelerde yüzde 7 indirim, ya da yüzde 30 peşin, 24 ay taksitli ödeme imkanı sunuyor.

Büyükçekmece'de gerçekleştirilen Pelican Hill Malikaneleri'yle dikkatleri üzerine çeken KKG (Keleşoğlu, Kameroğlu ve Gül İnşaat) Group'un aynı bölgede Pelican Hill markasının devamı niteliğinde gerçekleştirdiği Pelican Hill Residence'da yeni bir kampanya başladı. Mart'ta satışa sunulan ve şu ana kadar yarısı satılan projede peşin ödemelerde yüzde 7 indirim, ya da yüzde 30 peşin, 24 ay taksitli ödeme imkanı sunuluyor. Toplam arazi alanının 75 bin metrekare olduğu projede blokların toplam inşaat alanı ise yaklaşık 112 bin 500 metrekare. Verona, Siena, Messina, Coruna, Lerida, Almonte, Sevilla. Vittoria, Valencia, Granada isimli 10 bloktan meydana gelen Pelican Hill Residence, toplam 686 daireden oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 100 ile 260 metrekare arasında değiştiği projede daire tipleri isteğe göre 1+1'den 7+1'e kadar uzanabiliyor. Proje özellikle bu farklı daire tipleriyle dikkat çekiyor.

Fiyatlar 153 bin dolardan başlıyor

Projede büyüklükleri 98 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatları ise 153 bin dolar ile 470 bin dolar arasında yer alıyor. Projede en çok 3+1 dairelere talep geldiği, yatırımdan çok oturma amaçlı alıcıların projeye başvurduğu kaydediliyor. Proje dahilinde 25 bin metrekare büyüklüğünde bir de rekreasyon alanı bulunuyor. Bu alan içinde yürüyüş parkurları, göletler, basketbol sahaları ve tenis kortlarının yanı sıra hobi bahçeleri, mini golf, anfi tiyatro ve seyir teraslarına yer veriliyor.

Resimaltı:

1000 metrekaresi sosyal tesis

Pelican Hill Residence'ta bulunan sosyal tesis alanı ise 1.000 m2 büyüklüğünde. Sosyal tesislerde açık ve kapalı yüzme havuzları, spor merkezi ve kafeler dışında ayrıca site sakinlerine hizmet etmesi amacıyla tasarlanmış bin 500 metrekarelik mini bir ticaret merkezi de bulunuyor. Ticaret merkezinin içinde marketlere, pet-shoplara, restoranlara, eczaneye, kuru temizlemeye, pastaneye, kuaföre ve çeşitli alışveriş mağazalarına yer verilecek.

Pelican Hill Residence'ta siteye giriş çıkışlar kontrollü olarak tek noktadan gerçekleştirilecek. Projede açık ve kapalı otopark da bulunacak.

www.pelicanhillevleri.com

0 212 886 54 95