Çukurova Balkon

Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi 17 Aralık'ta açılıyor!

Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi 17 Aralık'ta açılıyor! Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi 17 Aralık'ta açılıyor!

150 milyon dolarlık yatırım değerine sahip olan Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 17 Aralık"ta kapılarını açarak Avcılar"ı hareketlendirmeye hazırlanıyor


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


150 milyon dolarlık yatırım değerine sahip olan Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 17 Aralık"ta kapılarını açarak Avcılar"ı hareketlendirmeye hazırlanıyor. Keleşoğlu, Kameroğlu ve Gül inşaat tarafından projelendirilen Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türkiye"nin önemli mimarlık ofislerinden Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından projelendirildi.

Yüzde 95"i kiralanmış durumda olan projede restoranlardan kafelere, tekstilden elektronik ve kozmetiğe kadar geniş bir yelpazede oluşturulan marka karması   dikkat çekenler arasında. Dört katta ortalama 100 mağazanın hizmet vereceği AVM, 100 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Kiralanabilir alan ise 34 bin metrekare olarak kurgulandı. AVM, 3 milyon kişiyi hedef alıyor.
Milliyet/Eylem TÜRK