Pelin Akil ve Anıl Altan Bağdat Caddesi’nde müstakil villaya taşındı!

 Pelin Akil ve Anıl Altan Bağdat Caddesi’nde müstakil villaya taşındı! Pelin Akil ve Anıl Altan Bağdat Caddesi’nde müstakil villaya taşındı!

Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, oturdukları sitenin apartman dairesinden, kızlarının doğumuyla birlikte aynı site içinde müstakil bir villaya taşındı…Ünlü çift Pelin Akil ve Anıl Altan, oturdukları sitenin apartman dairesinden villaya taşındı.

Milliyet’te yer alan habere göre; oyuncu Pelin Akil, 2016 yılında aynı dizide rol aldığı meslektaşı Anıl altan ile nikah masasına oturdu. Geçtiğimiz yıl nisan ayında ikiz bebekleri Alin ve Lina dünyaya geldi.

Evlendikleri günden beri şehir merkezinde apartman dairesinde oturan ünlü çift, kızlarının doğumuyla birlikte site içinde müstakil bir villaya taşındı.

Pelin Akil ve Anıl Altan'ın yeni evleri iki katlı ve büyük bir bahçeye sahip. Villanın bahçesinde özel havuz ve basketbol sahası bulunuyor.

Kızlarının rahatı için her detayı düşünen çift, evin hemen hemen tüm odalarını Alin ve Lina'nın konforuna göre dekore etti.

Pelin Akil ile Anıl Altan, şu sıralar evden dışarı çıkmıyor ve vakitlerinin tamamını ikizleriyle birlikte geçiriyor.

Ünlü isimlerin merak edilen evleri!