Philips yeni ürünü kırmızı salata ustasını tanıttı!

Philips yeni ürünü kırmızı salata ustasını tanıttı! Philips yeni ürünü kırmızı salata ustasını tanıttı!

Philips’in yeni salata yapma makinesi tüm özellikleri tek bir üründe topluyor...
Salatalar, sofralarımızın hem sağlık hem de lezzet açısından vazgeçilmez unsurlarından biri. Elbette iyi bir salata için biraz maharet, biraz sabır, biraz da estetik gerekiyor. Philips’in yeni salata yapma makinesi ise tüm bu özellikleri tek bir üründe topluyor. 


Philips’in birkaç saniye içinde tüm şekil ve boyutlarda mükemmel sonuçlar sunan Salata Ustası, şimdi de kırmızı rengiyle mutfaklara geliyor. Philips Salata Ustası HR1388/50, birçok farklı ve üstün özelliği bir arada sunarak salata yapmaya ayırdığınız vakti kısaltıyor. Tüm salata malzemesini estetik ve isteğe uygun şekilde doğrayan, mutfağı kirletmeyen, geniş haznesiyle birçok farklı malzemeyi bir arada kullanmayı sağlayan ve kısa sürede salatayı hazırlayan Philips Salata Ustası HR1388/50, kesilen malzemeyi direkt olarak salata kabınızın içine aktarıyor ve servise hazır hale getiriyor. 


200W’lık güçlü motora, doğrama, dilimleme ve jülyen, parmak patates için 6 farklı bıçağa ve geniş besleme borusuna sahip Philips Salata Ustası HR1388/50, bulaşık makinesinde yıkamaya uyumlu parçalarıyla da favori yardımcınız olacak. Philips Salata Ustası HR1388/50, 199,90TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.