Pierce Brosnan Malibu'daki evini 780 milyon TL'ye satıyor!

Pierce Brosnan Malibu'daki evini 780 milyon TL'ye satıyor!

Pierce Brosnan, rol aldığı 1997 yapımı 'James Bond' filminden esintiler taşıyan evini 100 milyon dolara (780 milyon TL) satıyor...


James Bond hayranları şimdi göz alıcı bir 007 hatıra parçası satın alma şansı yakaladı. Ünlü aktör Pierce Brosnan, Malibu’daki 'James Bond' filminden esintiler taşıyan evini 780 milyon TL'ye satışa sundu. 

Milliyet'te yer alan habere göre; Pierce Brosnan, 2000'de aslında iki farklı yapıdan oluşan bu kompleksin arsalarından birini 5.1 milyon dolara, diğerini de 2.25 milyon dolara satın almıştı.

Pierce Brosnan Malibu

DOKUZ YATAK ODASI 

Okyanusun hemen kıyısında konumlanan mülk çok geniş bir arazi üzerinde inşa edildi. Komplekste bulunan iki ayrı yapıda toplam dokuz yatak odası ve 14 banyo yer alıyor.

Pierce Brosnan Malibu

Mülkün arazisinde bazıları açık havada olmak üzere yedi tane şömine mevcut. Brosnan ile eşinin satışa sunduğu bu mülklerin bir özelliği de çevre dostu olmaları.

Pierce Brosnan Malibu

Brosnan'ın satışa çıkardığı mülkün yüzme havuzunda da tuzlu su yer alıyor. Havuzun çevresinde 20 kişilik bir oturma alanı ve bir de bar mevcut.

Satış gerçekleştiğinde Brosnan'ın kasasına hatırı sayılır miktarda para girmesini sağlayacak mülkün kendine özel sinema salonu, müzik odası, spor salonu ve spa'sı da var.

Pierce Brosnan Malibu

Mülkün hem bahçesinde hem de teraslarında çok sayıda oturma alanı bulunuyor. Güneydoğu Asya mimarisinden esinlenen ve ona göre tasarlanan bu kompleksin esin kaynağı 1997 tarihli James Bond filmi Tomorrow Never Dies.

Pierce Brosnan Malibu

Brosnan'ın bu göz kamaştırıcı kompleksi yaptırması 10 yılı buldu. 67 yaşındaki Pierce Brosnan ile 56 yaşındaki Keely Shaye Smith, bir süre Hawai'de yaşadılar. Şimdi satışa sundukları bu mülkün inşası ise onlar için bir hayalin gerçek olmasıydı.

Pierce Brosnan Malibu

Sophie Turner ve Joe Jonas New York'taki evlerini 5.8 milyon dolara satıyor!