13 / 08 / 2022

Point Bornova projesinde geri sayım başladı!

Point Bornova projesinde geri sayım başladı!

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirmenin rezidans ve alışveriş merkezi konseptiyle hayata geçirdiği Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezinin inşaat çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Point Bornova projesinde geri sayım başladı...İzmir'in en büyük karma projesi olarak hayata geçen ve inşaat çalışmaları son hızla devam eden Point Bornova projesinde geri sayım başladı... 


Kavuklar Gayrimenkul Geliştirmenin rezidans ve alışveriş merkezi konseptiyle hayata geçirdiği Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezinin inşaat çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Ege'nin en büyük zemin iyileştirme çalışmasını gerçekleştiren Point Bornova kapılarını 2015 son çeyreğinde açıyor. 


Satışlar sürüyor Proje ile ilgili açıklama yapan Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk; "Kavuklar olarak bizler her zaman projelerimizi müşterilerimizin beklentilerine göre geliştiriyor elde ettiğimiz sonuçlarla bölgeye ve hayata değer katıyoruz. 


Point Bornova'da rezidans, alışveriş ve eğlence merkezi konseptini bir araya getirerek, İzmirlilere daha önce yaşamadıkları bir deneyim sunuyoruz. Ön lansmandan bugüne kadar satışlarımızın yüzde 55'ini gerçekleştirdik. 


Yoğun talep gören rezidanslarımızla ilgili ev sahibi olmak isteyenlere, en iyi hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetimizi sürdürüyoruz. Türkiye'nin ilk üstü açılıpkapanan konsepte sahip 55.000 m2 kiralanabilir alanı ile İzmir'de moda, teknoloji, spor, eğlence, alışveriş ve rezidans konforunu ilk kez bir araya getiriyoruz. Deniz, doğa ve şehir temalarının ön plana çıkacağı Point Bornova, açık hava keyfini yaşatan uluslararası kafe ve restoranlar, modanın kalbi olmaya aday marka karması ve Ege Bölgesi'nin tek çocuk eğlence merkeziyle İzmirlilerin vazgeçemeyeceği bir yaşam merkezi olacak" dedi. Hayatınızı renklendiren, size özel keyifler sunacak olan Point Bornova günün her anında alışveriş merkezi ile iç içe yaşamanın verdiği kolaylık ve imkanlardan yararlanmak isteyen sahiplerini bekliyor. 


Milliyet Business