Pomegranate Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Pomegranate Enerji Anonim Şirketi kuruldu!Pomegranate Enerji Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mualla Selin Altıncıoğlu, Mohınder Anand, Abdulkadir Durukan ve Mehmet  Durukan ortaklığında kuruldu.


Pomegranate Enerji Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mualla Selin Altıncıoğlu, Mohınder Anand, Abdulkadir Durukan ve Mehmet  Durukan ortaklığında kuruldu.

Pomegranate Enerji Anonim Şirketi konusu:
1-Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan gerekli lisans alınarak enerji kaynaklarının üretim tesislerinde elektrik enerjisine dönüştürülmesi için üretim tesisi kurulması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin ve/veya kapasitenin müşterileresatışını yapmak. 2. Elektrik ve ısı üretimine ilişkin buhar tribünleri, gaz tribünleri, buhar kazanları, motorlar, jeneratörler, doğal gaz veya fuel-oil ve kömürle çalışan elektrik-ısı santralleri, enerji enstrümanları, filtreler, ısı geri kazınım ünitelerinin imalatını, iç ve dış ticaretini yapmak. 3. Elektrik ve ısı santralleri için kömür hazırlama, kömür yıkama, kireç hazırlama, filtre ve desülfirizasyon sistem ve ünitelerinin imalatını, iç ve dış ticaretini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Pomegranate Enerji Anonim Şirketi adres: Maslak Mah.Maslak Meydan Sk. Beybi Giz Plaza No:1/55 Sarıyer