Ramazan Çalık: Serik'i hep beraber imar edelim!

Ramazan Çalık: Serik'i hep beraber imar edelim!

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Belek turizm merkezindeki Bellis Otel'de ilçedeki mimar ve mühendislerle yemekte buluştu. İlçenin sorunlarının konuşulduğu toplantıya AK Parti Üçe Başkanı Hasan Kozan ve belediye başkan yardımcıları da katıldı.Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Belek turizm merkezindeki Bellis Otel'de ilçedeki mimar ve mühendislerle yemekte buluştu. İlçenin sorunlarının konuşulduğu toplantıya AK Parti Üye Başkanı Hasan Kozan ve belediye başkan yardımcıları da katıldı. 


Başkan Çalık, "Serik'in problemlerini birlikte konuşalım, birlikte çözelim. Yeni Serik için ne yapmamız gerekiyorsa hep beraber yapalım. Kentsel yenileme çalışmaları düşünüyoruz. Şuan resmi prosedürleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Sizlerin de desteğiyle yeni Serik'i oluşturacağız. Bunun için hazırız" dedi. 


Serik'i yenilemek gerektiğine vurgu yapan Başkan Çalık, şöyle dedi: "Bana 'bu çok zor iş, siyasi olarak senin için ağır olur, seçimi kaybedersin' diyorlar. Ama benim için önce Serik gelir. Bu memlekete hizmet için varız. Sonuç ne olursa olsun. Hep birlikte Serik'i marka yapalım. Serik'in daha iyi olması lazım. Şehri ve medeniyeti birlikte oluşturmalıyız. Bunun için herkese kapım açık. Projelerinizi, fikirlerinizi ve desteklerinizi bekliyoruz. Serik'in seviyesini, kalitesini daha yukarı çıkarmalıyız. Serik'i hep beraber imar edelim."


Hürriyet Akdeniz