Regnum Gayrimenkul dünyayı inşa ediyor

Regnum Gayrimenkul dünyayı inşa ediyor

Türkiye'de gayrimenkul sektöründe gösterdiği başarıları yurtdışında da sürdüren Regnum yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği birçok projeyle 2 bin 650 kişiyi ev sahibi yaptı.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul'da Sky Residence, Elitkent ve Bodrum'da bulunan Bargylia Evleri projelerinin inşaatlarını tamamlayarak teslimatları gerçekleştiren Regnum, yurtdışında ise Londra'da Helion Place projesini tamamladı. 


İsteyen yıldızları izleyecek

Regnum'un inşaatı devam eden projeleri arasında ise İstanbul Haramidere'de bulunan Astrum Towers yer alıyor. Astrum Towers birinci etap satışlarının henüz başlamış olmasına rağmen yüzde 75 gibi bir oranda satışı gerçekleşti. Astrum Towers'ın en önemli özelliği bulunduğu bölgenin iş merkezleri ve yaşam alanlarına yakın olmasıyla birinci sınıf kalitede üretilmesine rağmen uygun fiyatlarla satışa sunulması. Astrum Towers'da dairelerin satış fiyatı 81 bin YTL'den başlıyor ve yüzde bir kredi faiz oranları uygulanıyor. Çıkış sloganı ise `'Herkes ev sahibi olacak.'' Astrum Towers projesinde uygun fiyatın yanı sıra farklı özellikler de yer alıyor. Su tüketiminin çok önemli olduğu günümüzde, yüzey sularını toplayıp yeşil alanların sulamasında kullanılması ve bloklardan birinin terasına kurulacak gözlemevi ve gök bilim kütüphanesi Astrum Towers'ın önemli özelliklerinden. Bu projeyle isteyen site sakinleri hem yıldızları, ayı ve uzayı izleme imkanına sahip olacak hem de kurulacak kütüphaneyle uzayı keşfedecek.


Projeler sırayla hayata geçiyor

Regnum Gayrimenkul'ün 2008'de başlatacağı yeni projeleri arasında Astrum Towers'ın bin 200 daireden oluşan 2. etap projesi de yer alıyor. Bunun yanı sıra Koşuyolu'nda bulunan arazi üzerinde metro aktarma merkezine de doğrudan bağlantısı olacak konut, ofis ve alışveriş merkezinin bir arada olacağı Koşuyolu projesi de yeni çalışmalar arasında. Çobançeşme'de yapılması planlanan ofis ve dört yıldızlı havaalanı oteli konsepti diğer yandan Bodrum'un en görkemli manzarasına sahip bir konumda inşaatına başlanacak konut projesi ise Regnum Gayrimenkul'ün yeni projeleri arasında yer alıyor. Bulgaristan'da da çalışmalarına hızla devam eden Regnum Gayrimenkul iki tanesi inşaat halinde üç tanesi ise planlama aşamasında olan toplam 5 projesi bulunuyor. Bansko'da inşaatı devam eden toplam 19 bin 500 metrekare alana inşa edilen 227 konutlu Crystal Daireler'de SPA merkezi, sosyal tesisler ve kapalı otopark bulunuyor. Bulgaristan'ın en kalabalık ve ekonomik açıdan en gelişmiş şehri olan Sofya'da inşaatı devam eden Tulip Residence ise 142 daireden oluşuyor. Proje kapsamında bin 232 metrekarelik bir süpermarketle bin 880 metrekarelik ticari alan bulunuyor. Cherni Vrah, Plovdiv ve Razlog-Golf/Skı projeleri ise Regnum Gayrimenkul'ün yeni çalışmaları arasında yer alıyor.

(Yeni Şafak)

pus