27 / 05 / 2022

RE/MAX Gayrimenkul Rehberi 4 yaşında

RE/MAX Gayrimenkul Rehberi 4 yaşında

RE/MAX Türkiye tarafından 2005 yılında yayınlanmaya başlayan RE/MAX Gayrimenkul Rehberi Dergisi, 4. yaşgününü Kuruçeşme Suphire'de gerçekleştirilen renkli bir parti ile kutladıTürkiye'nin birçok noktasında satılık ve kiralık arayanlar için eşsiz bir kaynak olan RE/MAX Gayrimenkul Rehberi, 5. yaşına Milliyetemlak.com işbirliği ile tepeden tırnağa yenilenmiş biçimde girdi

RE/MAX Gayrimenkul Rehberi'nin yaşgünü partisine, İstanbul ve Türkiye'nin dört bir yanındaki RE/MAX ofislerinden gayrimenkul profesyonellerinin yanı sıra, RE/MAX'in iş ortağı olan finans sektörü, inşaat sektörü, medya ve beyaz eşya gibi tamamlayıcı sektörlerin temsilcileri de katıldılar. Boğaz'ın eşsiz dekorunda, 500'e yakın davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen kutlamada konuşmaların ve sürpriz yarışmaların ardından, gece müzik ve dans ile sabahın erken saatlerine kadar devam etti.

Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren, Türkiye'nin her yanındaki RE/MAX ofislerine ait kiralık ve satılık olmak üzere toplam 50.000 portfoy ilanı yayınlayan Gayrimenkul Rehberi Dergisi, 750.000'i aşan toplam baskı adedi ile geniş kitlelere ulaştı. RE/MAX'in yenilikçi atılımları ile gayrimenkul sektörünün yapısı ve beklentilerine uygun biçimde sürekli geliştirilen sektörün en yüksek tirajlı dergisi, 4. yılında sektörün güçlü yayıncı kuruluşu Miliyetemlak.com'un işbirliğiyle, çıtayı daha da yükseltti. Gayrimenkul ve medyanın iki önemli kuruluşunun güçbirliği sayesinde, Türkiye'de ilk kez bir derginin yüzlerce farklı versiyonu basılarak, içeriğinde dağıtılacağı bölgeye özel haberler ve portföylere yer veriliyor. RE/MAX Gayrimenkul Rehberi Dergisi, yeni dönemde RE/MAX ofisleri ve hatta RE/MAX gayrimenkul danışmanları bazında hazırlanan çok sayıdaki bölgesel versiyonu ile okurlarına yaşadıkları bölgeye özel haber ve portföy ilanından oluşan kişiselleştirilmiş içerik sunma ayrıcalığına sahip oluyor.
GazeteParc