03 / 10 / 2022

Renco, akıllı binalar üretip makul fiyatlara satışa çıkarıyor!

Renco, akıllı binalar üretip makul fiyatlara satışa çıkarıyor!

Yeşil İnşaat ve Renco Firma yenilenebilir, çevre dostu, patentli, devrim niteliğindeki ürünlerini farklı seçenek çeşitleriyle üretip ve düşük maliyetle alıcıya sunmakta. Renco, özellikle inşaat sektörü konusunda öncü rolü üstlenmiş bir marka.Yeşil İnşaat ve Renco Firma yenilenebilir, çevre dostu, patentli, devrim niteliğindeki ürünlerini farklı seçenek çeşitleriyle üretip ve düşük maliyetle alıcıya sunmakta. Renco, özellikle inşaat sektörü dahil birçok alanda yeni fikirler, gelecek nesil teknolojiler geliştirmek konusunda öncü rolü üstlenmiş bir marka. 


DEVRİM NİTELİĞİNDE 

Renco, depreme, 225km/saate kadar hıza sahip kasırga ve hortum niteliğindeki rüzgârlara, su ve yangın gibi birçok dıs etkenlere karşı dayanıklı, enerji tasarruflu, kolay ve hızlı monte edilen, ses yalıtımlı, düşük bakım maliyetli akıllı binalar üretmekte. Firma yirmi yılı askın tecrübesiyle ortaya çıkardığı, teknolojinin ulaştığı en son noktayı yansıtan, devrim niteliği taşıyan patentli ve patent başvurusu yapılmış yenilenebilir Kompozit ürünleri ile üretim ve özellikle inşaat sektörü dahil birçok alanda, yeni fikirler, gelecek nesil teknolojiler geliştirmek konusunda öncü rolü üstlenmiş bir marka. 


GÜVENİLİR VE ÇEVRE DOSTU LÜKS KONUTLAR 

Kendi geliştirdiği özgün ürün seçenekleri ve yeni projeler ile oluşturduğu uluslararası stratejik ortaklıklarla, sonsuz ve kazançlı fırsatlar sunan Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve Karayipler pazarlarındaki artan toplu konut ve diğer inşaat ürünleri talebini karşılamak için çalışmalar yapmaktadır. Lüks konutlar, dayanıklı kamu, askeri ve ticari yapılar da dahil sayısız seçenekli, güvenilir, çevre dostu, patentli ve patent başvurusu yapılmış ürün çözümleri sağlamak; en yenilikçi, enerji tasarrufu sağlayan, makul fiyatlı ürünleri geliştirip müşterilerine sunmaktadır. 


Taka
Geri Dön