Rings İstanbul'da ödemeler teslimlerden sonra başlıyor!

 Rings İstanbul'da ödemeler teslimlerden sonra başlıyor!

Firma: Selin Yapı

Proje: Rings İstanbul


Anadolu Yakası’nın en iddialı projesi Rings İstanbul’un, ‘Hayal evim gerçek olsun, evim Rings İstanbul olsun’ sloganıyla başlattığı reklam kampanyası büyük beğeni topluyor...


Selin Yapı tarafından inşa edilen, müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul’un ‘Hayal evim gerçek olsun, evim Rings İstanbul olsun’ sloganıyla başlattığı reklam kampanyası büyük beğeni topluyor. Reklam filminde bir baba ile kızının duygusal hikayesinden yola çıkarak projede ev sahibi olanları nasıl bir hayatın beklediği anlatılıyor. 


Rings İstanbul tanıtım filmi için tıklayınız!Reklam filminin hem hikaye hem de müzik olarak büyük beğeni topladığını dile getiren Rings İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Ahmet Gülşen, ‘ Reklamda ailelere, Rings İstanbul’u tercih ettiklerinde onları nasıl bir hayatın beklediğini anlatıyoruz. Gerek hikâyesi gerekse müziği yönünden oldukça olumlu tepkiler aldık. Yayına girdiği günden beri satış ofisimizi arayanların ve ziyaret edenlerin sayısında çok ciddi bir artış oldu Hatta yoğun istek üzerine reklam müziğimizi internet sitemize yükledik, dileyen oradan indirebiliyor’ dedi. 

Evinizi şimdi alın, ödemeye taşındıktan sonra başlayın


Rings İstanbul’dan ev sahibi olanlar evlerini şimdi alıp, kredi taksit ödemelerine taşındıktan sonra başlamanın avantajını yaşayacak.


 Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul’da 1+1’den 5+2 dublekse kadar farklı tip ve metrekarelerde daireler mevcut. 238.000 m2’lik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, 40.000 metrekarelik kapsamlı sosyal tesisleri bünyesinde barındıran Rings Club’ın yanı sıra Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor.


Rings İstanbul hakkında daha fazla bilgiye 444 86 00 numaralı satış ofisi telefonundan ve www.ringsistanbul.com adresinden ulaşılabilir.


444 86 00

www.ringsistanbul.com


projeye sor