Rönesans GY projelerini anlatacağı toplantı düzenleyecek!

Rönesans GY projelerini anlatacağı toplantı düzenleyecek!Hızlı büyüyen Türkiye ve Rusya ekonomisinde öncü bir ticari gayrimenkul geliştiricisi ve yatırımcısı olan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.şž., alışveriş merkezi, ofis, otel gibi ticari gayrimenkul yatırımlarına odaklı bir stratejiyle hareket ediyor


Uluslararası gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet gösteren Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.şž. yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Hızlı büyüyen Türkiye ve Rusya ekonomisinde öncü bir ticari gayrimenkul geliştiricisi ve yatırımcısı olan RGY, alışveriş merkezi, ofis, otel gibi ticari gayrimenkul yatırımlarına odaklı bir stratejiyle hareket ediyor.

Tamamlanmış proje portföyü Türkiye ve Rusya 'daki 10 alışveriş merkezi ve ofislerden oluşan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.şž., Türkiye ve Rusya 'daki sağlam iş ilişkileri, teknik bilgi ve tecrübesi sayesinde her iki ülkede yapım aşamasında bulunan 13 projesini de kısa zamanda tamamlamayı hedefliyor.

Rusya 'da uzun yıllara dayanan deneyimiyle yerel oyuncu haline gelen, Türkiye 'de de gerçekleştirdiği projelerle gücünü kanıtlayan RGY 'nin, büyümekte olan cazip pazarlar ve gayrimenkul piyasasındaki yeni trendler/fırsatları değerlendireceği, ayrıca yapım aşamasındaki projelerini anlatacağı bir toplantı düzenleyecek.