Sakarya'da konut dokunulmazlığını ihlal eden 6 kişi tutkandı!

Sakarya'da konut dokunulmazlığını ihlal eden 6 kişi tutkandı! Sakarya'da konut dokunulmazlığını ihlal eden 6 kişi tutkandı!

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde konut dokunulmazlığını ihlal ettiği iddia edilen 10 kişiden 6'sı tutuklandı. Olayla ilgili detaylı soruşturma başlatıldı.Sakarya'nın Akyazı ilçesinde konut dokunulmazlığını ihlal ettiği iddia edilen 10 kişiden 6'sı tutuklandı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Akyazı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, üç gün önce Küçücek Mahallesi'nde aralarında husumet bulunan ailenin evine giderek olay çıkaran kişiler yakalandı. 

Birçok farklı noktaya operasyon düzenleyen  ekipler, V.Ç, İ.Ç, S.Ç, R.Ç, Y.Ç, E.C, S.A, S.Ç, Y.E.Ç. ve S.Ç adlı kişileri gözaltına aldı.

Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden V.Ç, İ.Ç, S.Ç, R.Ç, Y.Ç. ve E.C, "konut dokunulmazlığını ihlal etmek", "mala zarar verme" ve "görevi yaptırmamak için direnme" suçlarından tutuklanırken, Y.E.Ç. ve S.Ç. savcılık sorgusunun ardından S.A. ve S.Ç. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.