Sancaktepe Ringsistanbul'da kampanya! 255 bin TL'ye 1+1!

Sancaktepe Ringsistanbul'da kampanya! 255 bin TL'ye 1+1!

Firma: Selin Yapı

Proje: Rings İstanbul


Selin Yapı tarafından Anadolu Yakası'nın cazibe merkezlerinden Sancaktepe'de hayata geçirilen Rings İstanbul projesinde Sonbahar fırsatı düzenlendi... Şimdi al, sonra öde...


Selin Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Rings İstanbul projesinde 1 oda 1 salon konuttan 5 oda 2 salon dubleks konuta kadar farklı konut alternatifleri yer alıyor. 238 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilmiş olan Ringsistanbul projesinde Siesta, Vista ve Rings Suites isimli üç bölümden meydana geliyor.


1.500 adet konutun yer aldığı Sancaktepe Rings İstanbul projesinde ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ sloganıyla başlatılan kampanya devam ediyor. Teslimlerinin 2013 yılının Mayıs ayında yapılmasının beklendiği Rings Evleri projesinde Rings Alışveriş Merkezi adı verilen bağımsız bir bölüm de bulunuyor.


40 bin metrekarelik Rings Club adlı kapsamlı sosyal tesisi içinde barındıran Selin Ring İstanbul, Aydos ormanına komşu olarak yükseliyor. Projede, Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da bulunuyor. Düzenlenen kampanya ile ilgli ayrıntılı bilgilerin satış ofisinden alınabildiği Ringsİstanbul projesinde yer alan 83 metrekarelik 1 oda 1 salon konutlar, 255 bin liraya; 157 metrekarelik 2 oda 1 salon konutlar, 465 bin liraya; 187 metrekarelik 3 oda 1 salon konutlar, 530 bin liraya ve 214 metrekarelik 4 oda 1 salon konutlar ise 626 bin liraya satılıyor.Kampanya hakkında daha fazla bilgiye 444 86 00 numaralı satış ofisi telefonundan ve www.ringsistanbul.com adresinden ulaşılabilir.


Yağmur Başak KARA


projeye sor