Sarıgazi'nin Yeni Gözdesi: Sarı Evler

Sarıgazi'nin Yeni Gözdesi: Sarı Evler

Sarıgazi'de yer alan Sarı Evler 73 bin metrekare alan üzerinde kuruluyor. Toplam 30 blokta 720 daireden oluşan projede konut fiyatları 118 bin YTL'den başlıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

 


İstanbul'un en eski yerleşim bölgelerinden Sarıgazi'de yer alan Sarı Evler 73 bin metrekare alan üzerinde kuruluyor. Toplam 30 blokta 720 daireden oluşan projede iki ayrı blok tipi var ve konut fiyatları 118 bin YTL'den başlıyor.


Sarı Evler insana ve doğaya verdiği değerle toplam alanının yüzde 70'ini yeşil ve sosyal alan olarak ayırıyor. Kapalı ve açık yüzme havuzu, tenis kortu, çok amaçlı spor alanı, fitness center ve restoran birimlerinden oluşan sosyal tesislerin kullanımı tüm site sakinlerine açık olacak. Çevresi güvenlik duvarlarıyla çevrili Sarı Evler'de giriş tek noktadan yapılacak.


Tüm ortak alanlar kapalı devre kameralarla gece gündüz kontrol edilecek. Sarı Evler sadece altı kattan oluşan blokları, geniş yeşil alanları, zemin dairelerdeki bahçe kullanım imkanıyla kaliteli bir yaşam alanı sunuyor.


FİYATLAR 118 BİN YTL'DEN BAŞLIYOR


Tamamı deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan inşaatta radye temel sistemi kullanılıyor. Pencerelerde Alman ahşap görünümlü PVC doğramalar, kapılarda ise cilalı Amerikan panel iç kapılar olacak. Banyolarda banyo dolabı, duş teknesi, vitrifiye grubu, batarya ve aksesuarlar, mutfaklarda ise mutfak dolabı dışında çelik evye ve davlumbaz yer alacak. Yerlerde ithal laminat parke kullanılacak dairelerde doğalgaz kombisi ve klima tesisatlarıyla altyapıları hazır olacak.


Normal dairelerin 2+1 ve 3+1 olarak inşa edildiği Sarı Evler'de, 2+1'ler 97 metrekare, 3+1'ler ise 123 metrekare alana sahip. 3+2 ve 4+2 seçenekleri ise çatı dubleksleri olarak inşa ediliyor. 3+2'ler 169 metrekare, 4+2'ler ise 205 metrekare büyüklüğünde olacak. Sarı Evler'de konut fiyatları 2+1 daireler için 118 bin YTL'den başlıyor.


ARALIK 2008'DE TAMAMLANACAK


Sarı Evler'de temel Nisan 2007'de atıldı. Toplam üç etaptan oluşan projede 1. etap 10 bloktan oluşuyor ve Aralık 2008'te tamamlanması ön görülüyor. Projenin tamamı ise 2010 yılında teslim edilecek. Projedeki sosyal tesisler için bin 600 metrekarelik bir kapalı alan ayrılıyor.


Kapalı yüzme havuzu, fitness center, cafe, restoran, alışveriş birimlerinin yer aldığı kapalı alan dışında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet parkuru da olacak. Projedeki her daireye bir açık, bir de kapalı otopark alanı verilecek.

pus