Seha Şelale Park'ın tamamı 4+1 konutlardan oluşacak!

Seha Şelale Park'ın tamamı 4+1 konutlardan oluşacak!Selçuklu Yazır bölgesindeki yeni projeyle ilgili konsept çalışmaları devam ederken, Konya sakinlerinin önerdiği isimlerden biri projeye verildi


Selçuklu Yazır bölgesine farklı bir renk katacak olan proje için 15 gün boyunca Konyalılar'dan gelen isim önerilerini değerlendiren Seha Yapı, final için seçilen üç öneriyi internet sitesinde oylamaya sundu. Oylama sonucu en çok oy alan Seha Şelale Park, halkımız tarafından projeye isim olarak verildi. Konya'daki yenilikçi yaşam projelerinin mimarı Seha Yapı'nın, önümüzdeki aylarda yapımına başlayacağı Seha Şelale Park Konutları, kalabalık aileler için elverişli 4+1 dairelerden oluşacak. Selçuklu Yazır bölgesine farklı bir renk katacak olan projede; gün ışığını daha çok alacak mimari yapı ve yeşil alanı ön plana çıkaran peyzaj uygulamaları yer alacak.

Konya halkından yoğun ilgi gören Seha Şelale Park Konutları'nın satışları bir ay içerisinde başlıyor. Bu yeni projeye koyulacak isim için yaptıkları çağrıyla ilgili olarak Seha Yapı Genel Müdürü Hüdaverdi Dursun, "Projemizi hayata geçirmeden önce, bu konutların sakinleri olacak Konya halkından isim önerilerini iletmelerini istedik. Projemize en yakışan ismi halkımızın seçmesini arzu ettik. Vakit ayırarak önerilerini yollayanlara da teşekkür amaçlı olarak çeşitli hediyeler gönderiyoruz" dedi.

Seha Yapı olarak önümüzdeki dönemde müşterilerine yeni hizmetler sunacaklarını söyleyen Dursun; "Eylül ayın da hizmete girmesini planladığımız bir Kulüp Kart projemiz var. Seha konutlarında ikamet eden ev sahibi müşterilerimize, alışverişlerinde kullanacakları ve yıl boyunca çeşitli avantajlar sunan kart projemizi de yakında hizmete sunacağız" dedi.

Arsa Alanı: 13.548 metrekare
Lokasyon: Yazır, Selçuklu, Konya
Daire Sayısı: 144
Daire Tipi: 4+1
Blok Sayısı: 6 (3 kütle, her kütlede 2 blok)
Kapalı Otopark: Mevcut.
Kiler: Mevcut. Her dairede standart.
Sosyal Tesis: Fitness, sauna, buhar odası, dinlenme odası, duşlar, çocuk oyun odası, çok amaçlı salon (langırt, bilardo, masa tenisi vb.)
Ön Kayıt: 444 7342 numaralı hattımızdan yaptırılabilir.
Anahtar