Sertun İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sertun İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sertun İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar’da 10 bin TL sermaye bedeli ile Serdar Öztürk ve Tuncer Tuncay ortaklığında kuruldu. 


Sertun İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar’da 10 bin TL sermaye bedeli ile Serdar Öztürk ve Tuncer Tuncay ortaklığında kuruldu. 


Sertun İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt vemontaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boyaişleri yapmak Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak. İnşaat malzemeleri, demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla, kiremit, seramik, çini, fayans, karo,mozaik mamulleri, tuğla, taş, mermer, yer döşemeleri, boya,nalburiye malzemelerinin toptan ve perakende olarak alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını ve üretimini yapmak, bayilikler ve mümessillikler almak, kendine bağlı bayilikler kurmak. Her türlü inşaat malzemelerin alımını ve satımını yapmak. Her türlü konut, fabrika, atölye ve benzeri binalara çatı izolasyonu, dış cephe izolasyonu yapmak.Isı yalıtımlı,giydirmeli dış cephe kaplama işleri yapmak. Her türlü binaların ısı ve su yalıtım malzemelerinin imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.


Sertun İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Gümüşpala Mh.Hacışerif Sk.Cenk Apt.No:50/1 Avcılar