Şifasuyu Konakları'nda 150 metrekare 475 bin YTL'ye

Şifasuyu Konakları'nda 150 metrekare 475 bin YTL'ye

Şifasuyu Konakları'nda konut fiyatları 475 bin YTL ile 1 milyon 600 bin YTL arasında değişiyor.


Topkapı İnşaat'ın Sarıyer'de inşa ettiği Şifasuyu Konakları, büyüklükleri 150 metrekare ile 310 metrekare arasında değişen düz ve dubleks dairelerden oluşuyor.

Sarıyer'deki tarihi Şifa Korusu'na komşu bir arsada inşa edilen Şifasuyu Konakları'nda konut fiyatları 475 bin YTL'den başlıyor ve 1 milyon 600 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Uzun vadeli konut kredisi ile alınabilen daireler için Topkapı İnşaat en az yüzde 50 peşinle 6 ay vade farksız taksit imkanı da tanıyor. Dairelerin 2008'de teslim edilmesi planlanıyor.

13 bin metrekarelik bir alanda 7 blok toplam 36 daireden oluşan Şifasuyu Konakları, Sarıyer'deki tarihi Şifa Korusu'na komşu bir arsada inşa ediliyor. Bu komşuluğun avantajlarından en iyi şekilde yararlanacak olan sitede korunun içinde bulunan Şifa Suyu'nun kullanılacağı SPA merkezi yapılıyor. Ayrıca site sakinlerinin korunun içinde bulunan yürüyüş parkurlarından yararlanması da planlanıyor.

Bulunduğu konum itibariyle eşsiz bir deniz manzarasına sahip olan site ulaşım açısından da oldukça avantajlı bir noktada yer alıyor. 7 Tepe, Tünel projesi kapsamında inşa edilen ve yapımı süren Çayırbaşı Şifa Tüneli'nin hemen çıkışında yer alan Şifasuyu Konakları, Maslak'a ve İstinyepark Alışveriş Merkezi'ne 7, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 13, Akmerkez'e 22, Atatürk Havalimanı'na ise 45 kilometre mesafede bulunuyor.

Tel: 0 212 699 33 03
www.sifasuyukonaklari.com

Milliyet Emlak